П’ятниця, 14 Червня, 2024

Де у Хмельницькому патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM

Вчора, 22 березня, патрульні почали вимірювати швидкість руху транспорту за допомогою приладу TruCAM ще на 60 нових ділянках дороги. У Хмельницькому додалася нова локація для фіксації порушень правил дорожнього руху. Ще один TruCAM працюватиме на вулиці Кам’янецькій. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Де у Хмельницькому вимірюватимуть швидкість руху за допомогою приладу TruCAM

Вчора, 22 березня, патрульні почали вимірювати швидкість руху за допомогою TruCAM ще на 60 нових ділянках дороги. У поліції Хмельницької області повідомляють, що загалом на українських дорогах буде працювати 117 приладів TruCAM, а вимірюватимуть швидкість руху на 309 ділянках.

На Хмельниччині патрульні вимірюють швидкість руху авто на східному під’їзді до міста, на автодорозі М-12-03 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», на автодорозі М-12 «Стрий – Знам’янка», а також на автодорозі Н-03 «Житомир – Чернівці». У Хмельницькому рух транспорту вимірювали на вулиці Західно Окружній. Вчора, 22 березня, порушення правил дорожнього руху водіями розпочали фіксувати за допомогою TruCAM на вулиці Кам’янецькій.

На вулиці Кам’янецькій великий потік транспорту. Тому було обрано цю локацію для фіксації перевищення швидкості руху. Патрульні здійснюватимуть вимірювання на тих ділянках цієї вулиці, де є аварійні ділянки і де водії можуть перевищити швидкість руху авто.

TruCAM

Водії зможуть дізнатися про використання приладів TruCAM за допомогою дорожніх знаків, який повідомляє про здійснення фото- та відеофіксації. Також на локаціях буде чергувати службовий автомобіль патрульної поліції з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Хмельничан просять бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.

Нагадаємо, що недавно у Хмельницькому встановили перший радарний комплекс. Він працює наразі у тестовому режимі на вулиці Кам’янецькій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.