П’ятниця, 14 Червня, 2024

Черговий сквер облаштували у місті Хмельницькому

У місті Хмельницькому по вулиці Свободи був облаштований невеличкий сквер. Очільник міста Олександр Симчишин стверджує, що на облаштування чергового скверу з міської скарбниці не пішло ні копійки. Більше інформації дізнайтесь з khmelnytskyi-future.com.ua .

Симчишин опублікував світлини у соціальних мережах

Мер міста традиційно проінформував подолян про зміни через Фейсбук та підкреслив, що сквер зроблено не за кошти міського бюджету. У соцмережі керманич Хмельницького похизувався фото нового об’єкта та зазначив, що залишилося лише поправити газон весною. За словами Олександра Симчишина, на невеличкій ділянці по Свободи, було оновлено пішохідну зону, зовнішнє освітлення, поставлені нові лавочки, смітники та навіть підземний сміттєвий контейнер. 

За чиї кошти створений об’єкт?

Під публікацією подоляни почали активно дякувати Симчишину, що змінює місто на краще. Проте є й ті, яких здивував дивакуватий дизайн лавочок. Також деякі містяни запитували хто виділив кошти на облаштування скверу. 

Нагадаємо, що в обласному центрі функціонує 4 парки: Чекмана, Франка,  Молодіжний та Подільський. Найбільшим парком Хмельницького є парк імені Михайла Чекмана. Потрібно зазначити, що тут були створені нові пішохідні та велосипедні доріжки та прибрали різноманітні “генделики”. Крім того, було оновлено набережну Південного Бугу, яку розпочав попередній мер Сергій Мельник. 

Також є у місті є сквери: Шевченка, Бандери. Минулого року почали облаштовувати зону відпочинку у мікрорайоні Озерна, поблизу озера. 

Як ви вважаєте чи достатньо скверів та парків у місті Хмельницькому? Пишіть свої коментарі. Нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.