Четвер, 23 Травня, 2024

На вулиці Свободи встановили сучасні LED-світильники

На вулиці Свободи з’явилося 89 нових ліхтарів. Замість старих ламп розжарювання тепер вулицю освітлюють сучасні LED-світильники. Також модернізували систему освітлення на вулиці Ювілейній. Далі розповість khmelnytskyi-future.

У Хмельницькому триває робота з оновлення зовнішнього освітлення. У місті приділяють велику увагу енергозбереженню. Місто заощаджує на електроенергії завдяки тому, що на вулицях замінюють лампи розжарювання на світлодіодні. LED-світильники виглядають сучасно і не потребують частої заміни. Вони складаються зі світлодіодів та мають кут нахилу, який можна регулювати.

Працівники Хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло» провели капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Свободи. Тут замінили 2245 метрів проводу. Завдяки цьому вдасться зменшити кількість аварійних ситуацій. Також тут встановили 89 LED-світильників потужністю 140 Вт. Тепер ділянка від вулиці Зарічанської до вулиці Шевченка яскраво освітлена для комфорту хмельничан, а місту вдасться суттєво економити електроенергію.

Також ремонтні роботи здійснили на вулиці Ювілейній. Тут замінили 1738 метрів проводу і встановили опору. Крім того, на вулиці Ювілейній встановили 57 LED-світильників та підстанцію.

До кінця цього року працівники «Міськсвітла» планують встановити 30 нових ліхтарів на вулиці Кам’янецькій, на ділянці від обласної філармонії до вулиці Героїв Майдану. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

У «Міськсвітлі» розповідають, що відповідно до графіку вуличні ліхтарі починають працювати о 17:50. Зважаючи на погодні умови, у зимовий час ліхтарі автоматично вмикатимуться на три-п’ять хвилин раніше.

Модернізація системи зовнішнього освітлення у Хмельницькому триває п’ятий рік поспіль. Хмельничанам такі зміни подобаються, адже рідне місто стає набагато світлішим. Завдяки модернізації системи освітлення у темну пору доби вулиці добре освітлені, а LED-світильники виглядають стильно та сучасно, а також заощаджують електроенергію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.