Четвер, 23 Травня, 2024

На території Нового парку планують висадити дерева

Хмельничан запрошують долучилися до висадки дерев у Новому парку. Де та коли це відбудеться, дізнавався khmelnytskyi-future.

Наступного тижня на території Нового парку у мікрорайоні Дубове планують висаджувати дерева. Акція запланована на суботу, 24 жовтня. Захід розпочнеться об 11:00. Усіх бажаючих хмельничан запрошують долучитися до висадки дерев, прийти на ділянку за провулком Тракторним та залишити свій слід в історії Нового парку. Нагадаємо, що ще навесні небайдужі хмельничани самостійно розчистили майданчик від непотребу, вивезли сміття та бур’яни, підготували грунт. Тепер прийшов час озеленити територію Нового парку.

У соціальній мережі також є сторінка Нового парку, де усі бажаючі мають змогу дізнаватися про хід робіт. Тут періодично діляться світлинами, на яких видно, як наводять лад на території майбутнього парку та будують футбольне поле. Вже майже 1000 людей вподобали сторінку Нового парку у соцмережі. Хмельничани вважають, що парк в мікрорайоні Дубове є потрібним. Тут зможуть активно відпочивати усі бажаючі, приємно проводити дозвілля. Велика територія Нового парку буде прекрасним місцем для створення комфортної зони відпочинку. Хмельничани з нетерпінням чекають на відкриття Нового парку.

Нагадаємо, що площа Нового парку становить понад два гектари. Він розташований між колишнім цегельним заводом та Старим аеропортом. Землю під парк відвели у жовтні 2019 року. Депутати Хмельницької міської ради все ж таки переконали Департамент архітектури, що парк у мікрорайоні Дубове потрібен, адже тут немає жодної комфортної зони відпочинку. Однак вже незабаром тут з’явиться комфортний Новий парк і всі бажаючі зможуть чудово проводити вільний час на свіжому повітрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.