П’ятниця, 14 Червня, 2024

Несправності дисплея в телефоні – симптоми та ремонт

 Мобільні телефони замінюють багато інших пристроїв, таких як будильник, калькулятор або фотоапарат. Смартфони також дають нам доступ до Інтернету, завдяки чому можна без проблем відвідати свою соціальну сторінку або дізнатися про розклад автобусів. Через широкий функціонал користувачі практично не розлучаються зі своїми телефонами, через що підвищується ризик випадкового пошкодження корпусу або екрану.

Як захистити свій телефон?

 Відоме прислів’я говорить – профілактика краще лікування. Деякі мобільні аксесуари можуть знизити ризик пошкодження телефону. Найпростіше рішення – захисна плівка. Тонкий полікарбонатний шар, нанесений на екран телефону, захищає його від подряпин і бруду. Загартоване скло діє аналогічним чином, проте воно твердіше і краще поглинає силу удару. Захисне скло також допомагає утримувати телефон у чистоті, олеофобна структура на його поверхні перешкоджає утворенню жирних плям.

  Чохли для телефонів також знижують ризик поломки екрана. Захисний кейс може стати модним та яскравим аксесуаром для нашого смартфона, а у разі падіння мінімізує шкоду.

 Види пошкоджень телефону

Найбільш поширеними поломками екрану є подряпини, тріщини та відколи. Падіння телефону з великої висоти також можуть пошкодити дисплей та сенсорну панель. Візуальні дефекти, такі як плями та знебарвлення, можуть утруднити або унеможливити використання телефону. Повне знищення дисплея, на жаль, віщується чорним або білим екраном. Іноді дисплей працює, але тачпад не реагує належним чином. Заміна дисплея в таких випадках єдиний засіб від вищезазначених проблем. Знайти відповідну модель модуля екрану для смартфонів Ксіомі можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/xiaomi

Екран пошкоджено, що далі?

 Більшість гарантій не поширюється на механічні пошкодження телефонів, але є безліч сервісів, що пропонують післягарантійний ремонт. Є кілька моментів, які слід зважати на вибір місця для ремонту. Насамперед потрібно звернути увагу на те, чи сервіс використовує оригінальні запасні частини. Також варто перевірити кількість позитивних відгуків та гарантійний термін, який надається на послуги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.