Неділя, 21 Липня, 2024

Завершили облаштування дитячого майданчика в парку Чекмана

Діти — це наше майбутнє. Саме тому потрібно дбати про їхній розвиток та щасливе дитинство. Днями, в одному з найбільших парків Хмельницького завершили облаштування дитячого майданчика. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Будували майданчик у три черги

Маленькі хмельничани дуже люблять проводити вільний час на масштабному дитячому майданчику в парку імені Чекмана. Проте, локація до кінця не була завершена і це було видно неозброєним оком. На днях, на дитячому майданчику проходили завершальні роботи і тепер діти можуть гратися у “піратському порту”. У парку імені Чекмана встановили “підводний човен”, “рибу-кит”, а замість гумового покриття велику пісочницю. До речі, гумове покриття, яке встановили на початковому етапі облаштування дитячого майданчика, вже встигли зіпсувати. 

Також на дитячому майданчику встановлено лавки, урни для сміття, камери відеоспостереження, гойдалки, батути, лазанки, каруселі. Ця локація в парку імені Чекмана є однією з найбільших в місті Хмельницькому.

Додамо, що схожий дитячий майданчик розташований в парку імені Шевченка та в найближчому майбутньому буде у сквері Будинку офіцерів у мікрорайоні Ракове. На його облаштування виділять близько 1.5 мільйони гривень. Це буде також масштабний об’єкт, який планують здати в експлуатацію у 2022 році. А загалом, цьогоріч в обласному центрі заплановано встановити 28 спортивних та дитячих майданчиків. І на це з бюджету територіальної громади виділено 2.5 мільйони гривень.

А вашим дітям подобаються дитячі майданчики, які встановлені в центральній частині міста? Чи потрібно аналогічні локації побудувати у Хмельницькому?  Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.