Неділя, 19 Травня, 2024

Завершується облаштування дитячих майданчиків у мікрорайоні Лезнево та селищі Богданівці

Діти — це наше майбутнє. Саме тому дорослі повинні забезпечити їм щасливе дитинство. Влада міста намагається максимально облаштувати дитячі майданчики, щоб малеча мала де проводити дозвілля. І вже на фініші капітальні роботи у селищі Богданівці та мікрорайоні Лезнево. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Діти зможуть гратися на новому майданчику

Зовсім скоро маленькі мешканці Хмельницької територіальної громади у селищі Богданівці зможуть гратися на новому дитячому майданчику. Адже капітальний ремонт об’єкту на завершальному етапі. Крім гойдалок, каруселі, качалок буде встановлений і спортивний комплекс. Обійдеться оновлений дитячий майданчик міському бюджету майже 180 тисяч гривень.

У три рази дешевше буде коштувати дитячий майданчик у обласному центрі, у мікрорайоні Лезнево. Поблизу кінцевої зупинки у Лезнево також на фінішній прямій облаштування дитячого майданчика. Проте цей об’єкт значно дешевший та коштує майже 50 тисяч гривень. 

Додамо, що нещодавно розпочалося будівництво масштабного майданчику для дітей у сквері Будинку офіцерів, що розташований у мікрорайоні Ракове. Будівництво буде тривати не один місяць та обійдеться місцевій скарбниці у 1.5 мільйони гривень.

Нагадаємо, що міські керманичі запланували цьогоріч створити 28 нових дитячих та спортивних майданчиків. За останні роки у Хмельницькому збудували та відновили більше 240 об’єктів для дозвілля малечі. Також побудовано 3 спортивно-ігрових комплексів у парках обласного центру.

А у вашому мікрорайоні є новозбудований спортивний чи дитячий майданчик? Чи взагалі потрібні подібні об’єкти обласному центрі чи це марна трата грошей? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.