Субота, 22 Червня, 2024

З 1 липня у хмельницьких тролейбусах запровадять безготівковий розрахунок

Завтра, 1 липня, у Хмельницькому, почнуть діяти нові правила проїзду у комунальному громадському транспорті. У тролейбусах запровадять електронний квиток. Для того, щоб розрахуватися за проїзд, пасажири користуватимуться е-квитком або банківською карткою. Також замість кондукторів у транспорті працюватимуть контролери. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Запровадження електронного квитка у тролейбусах з 1 липня

Завтра, 1 липня, у тролейбусах Хмельницького почнуть діяти нові правила проїзду. Розрахуватися за проїзд готівкою пасажири більше не зможуть. Для того, щоб оплатити проїзд у тролейбусі, хмельничанам потрібно буде користуватися електронним квитком або банківською карткою. Також поки що діятимуть проїзні документи.

В.о. начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев розповів, що пасажири також можуть придбати разовий квиток. Якщо людина користується тролейбусом досить часто, то у такому разі доцільно купити електронний квиток. За його словами, разові квитки можна придбати у терміналах City24 та в IBOX. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

З першого липня вартість електронного квитка становитиме вже 60 гривень. Поповнити його можна у понад 30 точках. Хмельничани можуть придбати електронний квиток у точках продажу проїзних квитків на зупинках громадського транспорту, а також у кіосках продажу преси. Е-квитків у транспорті не продаватимуть.

Нагадаємо, що повний перехід на електронний квиток у хмельницьких тролейбусах двічі відтерміновували. Спочатку планували запровадити безготівковий розрахунок у комунальному громадському транспорті з 1 травня. Однак цього не відбулося. Згодом планували повністю перейти на електронний квиток з 1 червня. Але й цього разу дату введення в дію нових правил проїзду у громадському транспорті перенесли.

З 1 червня у Хмельницькому почали діяти нові тарифи на проїзд. Відповідно вони стали додатковою мотивацією для хмельничан придбати електронний квиток і користуватися ним у громадському транспорті. Власники е-квитка з липня сплачуватимуть за проїзд у тролейбусі 5 гривень. Натомість при розрахунку банківською карткою вартість проїзду становитиме 6 гривень.

Замість кондукторів працюватимуть контролери

Наразі у Хмельницькому комунальному підприємстві “Електротранс” триває процес звільнення кондукторів. З завтрашнього дня у хмельницьких тролейбусах з’явиться нова контрольна служба. Замість кондукторів працюватимуть контролери. Саме вони перевірятимуть, чи правильно користуються пасажири своїми електронними квитками. Контролери використовуватимуть у своїй роботі спеціальні мобільні термінали, за допомогою яких дізнаватимуться, чи провалідував пасажир свій е-квиток.

Представники пільгових категорій населення також повинні обов’язково валідувати свій електронний квиток та мати при собі посвідчення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.