Субота, 22 Червня, 2024

Як виглядає Майдан Незалежності після ремонту

У Хмельницькому оновили Майдан Незалежності. Комунальники залатали тріщини на асфальті струменевим методом. У місцях, де залита суміш, тепер багато дрібних камінців, які створюють дискомфорт для пішоходів. Ремонт головної площі міста зазнав хвилю критики від містян. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Ремонт Майдану Незалежності

Майдан Незалежності асоціюється у хмельничан з різними важливими подіями у житті. У когось тут відбувалася весільна фотосесія, а в когось – святкова лінійка після закінчення навчання у школі. А хтось на Майдані вимагав змін для своєї країни.

Недавно Майдан Незалежності у Хмельницькому відремонтували пневмоструменевим методом. Однак хмельничани такі оновлення не оцінили та поставилися досить негативно. Натомість містяни розкритикували подібні методи ремонту. Хоча насправді така технологія використовується не лише у Хмельницькому, а й в інших містах України та європейських країнах.

Хмельницький програміст Андрій Попик на своїй сторінці у соцмережі поділився фотографіями неякісного ремонту Майдану Незалежності. Минулого тижня тут відбувся напівмарафон. Хмельничанин каже, що центральна площа перетворилася на суцільне жахіття. За його словами, тепер Майдан Незалежності не лише жахливо виглядає, а й є небезпечним.

«Місце, де наші діти радісно катались на самокатах і велосипедах, де фотографувались молодята, чиїмось незграбним рішенням перетворене на апокаліптичну картину…І найсумніше – це ж ще й за наші гроші», – написав Андрій Попик.

Як пояснили виконання ремонту на Майдані Незалежності у Департаменті інфраструктури міста

У Департаменті інфраструктури міста пояснили, що виконання робіт з ліквідації вибоїн покриття пневмоструменевим методом є найбільш оптимальним при незначній глибині вибоїн і тріщин. Цей метод чудово зарекомендував себе як найбільш продуктивний. Він має декілька переваг. Зокрема, значно спрощуються технологічні процеси щодо приготування та змішування емульсій зі щебенем. Це відбувається безпосередньо в машині на місці укладання. Також цей метод дає змогу поновити рух транспорту після виконання ремонту з обмеженою швидкістю до 40 км/год у першу добу. У Департаменті інфраструктури міста кажуть, що відремонтоване дорожнє покриття очищають від залишкового матеріалу після відкриття руху транспортних засобів. Під час виконання ремонтних робіт на відповідній ділянці встановлюють тимчасові дорожні знаки для попередження водіїв про ремонт.

Загалом використання струменевого методу є ефективним засобом механізації ямкового ремонту. У Департаменті інфраструктури додають, що тимчасові незручності насправді запобігають руйнуванню дороги та у майбутньому поліпшують умови дорожнього руху.

Нагадаємо, що у 2017 році відбувся конкурс на реконструкцію Майдану Незалежності. Передбачалося, що тут з’являться «сухі» фонтани, пішохідна зелена алея, простір для скейтерів, велодоріжку, пам’ятник Революції Гідності та багато іншого. Планувалося створити на Майдані Незалежності усі умови для приємного дозвілля. Однак з міського бюджету досі не виділили кошти на реалізацію цього проєкту.

Варто додати, що аналогічний метод ремонту використали під час виконання робіт на вулиці Тернопільській. Містяни також незадоволені тим, що тепер вся вулиця у гравії.

Реакція соцмереж

Користувачі соцмереж обурені ремонтом покриття на Майдані Незалежності. Хмельничани активно обговорюють цю ситуацію і вважають, що ремонт зроблено не якісно. Декому Майдан Незалежності тепер нагадує потріскану землю в пустелі. Дехто каже, що це просто жалюгідне видовище. Хмельничани скаржаться на те, що дрібні камінці у місцях, де залита суміш, псують взуття, велосипеди та дитячі візочки.

Дописувачі вважають, що у Хмельницькому не правильно застосовують ці передові технології, адже вони завдають багато дискомфорту. Містяни кажуть, що спеціальна техніка після виконання ремонтних робіт повинна прибирати залишкові матеріали та мити дороги. Тоді не буде незручностей ні для пішоходів, ні для водіїв.

Хтось припускає, що можливо не все так погано, а насправді це є початком великого ремонту.

Головне фото – зі сторінки Хмельницький LIVE

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.