Четвер, 13 Червня, 2024

Для хмельницьких школярів та студентів виготовили 2000 електронних проїзних

Хмельницькі школярі та студенти тепер можуть придбати е-проїзні та користуватися ними у міських тролейбусах. Інновації почали діяти у громадському транспорті з початку 2022 року. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

За проїзд у громадському транспорті школярі та студенти можуть сплачувати за допомогою електронних проїзних. Дитячі та студентські електронні проїзні вже у продажу. Їх можна придбати у кіосках “Преса”. Більшу частину передали навчальним закладам міста. Обов’язкова умова – наявність учнівського або студентського квитка. Про це вчора, 11 січня, повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Микола Ваврищук. Також він назвав головні переваги користування е-проїзним для школярів і студентів.

Переваги електронного проїзного

  • Економія до 70% порівняно з оплатою готівкою
  • Не потрібно кожного місяця купувати новий проїзний, адже достатньо поповнити електронний
  • Змога поповнювати зручним способом: через сайти, мобільні додатки, термінали (330 штук у Хмельницькому)
  • Можливість слідкувати за валідаціями (користування тролейбусом) через мобільний додаток. Тобто батьки зможуть контролювати переміщення дитини в тролейбусах.

Вартість місячного проїзного на тролейбус для школяра становить 85 гривень, для студента – 110 гривень. Загалом наразі виготовлено 2000 електронних проїзних. З них 1500 замовили батьки учнів, а 500 е-проїзних доступні у вільному продажі в кіосках. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

«Якщо порахувати вартість щоденного проїзду учнів і студентів, то можна прийти до висновку, що користування е-квитками дає суттєву економію», – розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

Де можна придбати (поповнити) е-проїзний

Це можна зробити через відповідний розділ “Проїзні”:

  • на сайті “ГЕРЦ”
  • через мобільний додаток “Е-квиток:зручний щодня”;
  • через проїзні термінали “Easypay” та “Ibox”;
  • з 18 січня поповнити е-проїзний можна буде на сайті “MyCity”.

Варто додати, що проїзний діє календарний місяць. До 1 квітня цього року буде змога використовувати шкільний е-квиток та звичайний учнівський проїзний. Картонний проїзний можна придбати з 25 числа попереднього місяця по 10 число наступного місяця.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.