Неділя, 19 Травня, 2024

В старих тролейбусах Хмельницького холодно та йде сніг

Цієї зими хмельничани можуть радіти снігу не лише на вулицях міста, а й прямо у тролейбусах. У салонах деяких старих транспортних засобів він сиплеться зі стелі. Про це містяни розповіли у своїх дописах в соціальних мережах, зібравши багато гнівних коментарів. Далі на khmelnytskyi-future.

Засніжені тролейбуси: хто винен?

Фотографії та відеосюжети з міськими тролейбусами, у яких йдуть опади, миттєво розлетілись мережею. Коментуючи їх, хмельничани шукали винних. Традиційно дісталось міському голові. Інші ж люди писали, що варто подякувати й за те, що є. Про це повідомляє Поділля News

Світлина салону тролейбуса № 17 могла б налякати гостей міста. Та для хмельничан, це, на жаль, вже звичне явище. Салон добре присипало снігом, ймовірно, через люк, який погано закрили. Добре, хоч пасажирів там не було, але ж хтось це все знімав!

У коментарях мешканці міста жартували і писали, що це такий вигляд має транспорта реформа. Багато негативу вилилось на нові валідатори, прилаштовані в салонах застарілих тролейбусів, і на безготівкову оплату проїзду. Також на влаштовує містян занадто повільне оновлення тролейбусного парку. 

Зокрема, дописувачі звернулись до мера з питанням про доцільність такої реформи, коли містом рухаються пусті тролейбуси, а більшість платоспроможних людей користується маршрутками. 

Дехто згадував про мокрі сидіння у старих тролейбусах, що курсують за маршрутом Раково-Гречани. 

Написали й про відсутність у салонах обігрівачів, які там були ще минулого року. З ними їздити було набагато комфортніше, особливо в морозну погоду. 

Пригадали діючому меру і жорстку критику з уст його однопартійців, яка стосувалась транспортної системи міста, а також маршрутки, перероблені з вантажних мікроавтобусів. Та після 5 років господарювання що змінилось у цій системі? На заміну старим придбали кілька нових тролейбусів, а хіба автопарк не треба оновлювати?

Так, на вулицях Хмельницького з’являється все більше гарних нових тролейбусів, але поки ними курсують старі поламані екземпляри, це наче ложка дьогтю, яка псує бочку меду. 

В якому стані знаходяться застарілі тролейбуси

Тролейбусний парк Хмельницького складається з техніки, яка має різний стан. Є зовсім нові тролейбуси, а є й такі, якими люди користувалися, ще мабуть, з 90-х, а то й раніше. У них немиті, щільно заліплені брудом вікна, погано зачиняються двері, а через люки в дощ і сніг просочуються опади. 

Їздити у міському транспорті, де холодно, сидіння мокрі, а на підлозі лежить сніг, не до вподоби нікому. Тож хмельничани викладають фото- і відеосюжети з горе-технікою, щоб міська влада, нарешті звернула на неї свою увагу. 

Героєм одного з таких дописів став підстаркуватий тролейбус, що на фото. Спочатку неясно, що з ним не так, крім брудних вікон. Та якщо придивитись, стає зрозуміло – він вже прогнив від часу. Іржа та дірки вкривають його задню стінку. Чи таким має бути транспорт у ХХІ столітті?

А ось цей тролейбус відремонтували, чим змогли – ізоляційною стрічкою.

Зате поруч з місцем “операції” – новенький валідатор. Ось тільки чи захочуть хмельничани користуватись таким транспортом, та ще й зі складною і незручною системою безготівкової оплати?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.