Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому стартувало будівництво Молодіжного парку

У Молодіжному парку почали вкладати бруківку. Головна мета облаштування парку полягає в тому, щоб зберегти унікальний ландшафтний дизайн. Також тут будуть розміщені спортивні та ігрові майданчики. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Стартувало будівництво Молодіжного парку

На території Молодіжного парку тривають активні будівельні роботи. Наразі тут вкладають бруківку. Загальна площа Молодіжного парку становить 3,6 гектари. Виконуючий обов’язки начальника управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради Василь Кабальський розповів, що вартість будівництва Молодіжного парку становить 46 мільйонів гривень. Про це повідомляє “Суспільне”.

Бригадир Роман Мельничук каже, що на центральній доріжці вкладають бруківку. Планується вкласти 100 квадратних метрів. На облаштування цієї ділянки знадобиться близько двох або трьох тижнів.

Василь Кабальський додає, що будівництво Молодіжного парку складається з трьох черг. За його словами, наразі розпочали першу чергу. Її вартість складає 13,9 мільйонів гривень. Цього року на першу чергу будівництва виділено три мільйони гривень. У Молодіжному парку будуть облаштовані спортивний, оглядовий та дитячий майданчики, а також локації для катання на скейтах, роликах, велосипедах, територія для гри у волейбол, автостоянка. З оглядового майданчика кожен бажаючий зможе помилуватися неповторний краєвидом та зробити ефектні світлини. Дитячий майданчик стане унікальним та зразком для нашого міста. При його створенні планують використовувати натуральні природні матеріали і пастельні кольори. Майданчик буде зручний та безпечний для дітей.

Варто додати, що реконструкція Молодіжного парку розпочалася ще наприкінці жовтня. Спочатку вздовж пляжу вистелили дорогу. Підрядник встановив борти та підготував вирівнювальний шар під укладання тротуарної плитки. Цього року планується закласти фундамент під новий скейт-парк.

Усі роботи на території Молодіжного парку виконуються в рамках концепції затвердженого проекту. Вона передбачає збереження унікального ландшафту парку і створення інфраструктури для цікавого та різноманітного дозвілля хмельничан.

Молодіжний парк

Нагадаємо, що проект Молодіжного парку створювали на основі громадських обговорень та результатів архітектурного воркшопу. Кожен бажаючий хмельничанин мав можливість висловити свої думки щодо того, яким він бачить Молодіжний парк. Згодом на основі зібраних ідей архітектори публічно презентували проект містянам.

Хмельничани з нетерпінням очікують на відкриття Молодіжного парку. Діти та дорослі матимуть змогу цікаво та корисно відпочивати просто неба на території Молодіжного парку. Кожен зможе обрати той вид дозвілля, який йому найбільше подобається. У теплу пору року на території парку активно вирує життя. Хмельничани грають у баскетбол, дивляться кінофільми під відкритим небом, влаштовують пікніки тощо. На облаштованій території парку кожен матиме змогу проводити дозвілля більш цікаво.

Головне фото – Суспільне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.