П’ятниця, 14 Червня, 2024

У «Хмельницькводоканалі» розповіли, чому у місті систематично прориває водогони

Останнім часом у Хмельницькому все частіше ремонтують водогони. Внаслідок цього у місті відключають або призупиняють водопостачання. Далі про це розповість khmelnytskyi-future.

«Хмельницькводоканал» все частіше повідомляє про проведення ремонтних робіт. Зокрема, цього тижня ремонтні бригади комунального підприємства «Хмельницькводоканал» замінювали водопровід по вул. Інститутській, 11/1. Також виконувалася промивка та чистка каналізаційних мереж по Львівському шосе, 18/2. У четвер, 26 листопада, також виконувалися роботи з усунення пориву водопроводу на Старокостянтинівському шосе, 20. У вівторок, 24 листопада, було призупинено водопостачання у будинках по вулиці Зарічанській у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт з усунення пориву водопроводу по вулиці Бандери.

Через зношеність труб працівникам «Хмельницькводоканалу» потрібно постійно ремонтувати мережі, які постачають воду у будинки мешканців міста. У «Хмельницькводоканалі» розповідають, що аварії трапляються внаслідок того, що мережа експлуатується вже протягом багатьох років. Тому застарілі труби не витримують великого навантаження і трапляються аварії. Про це йдеться у сюжеті Перший Подільський.

«За часів Радянського Союзу використовували метод сталевих трубопроводів. Вони, скажімо так, непогані, але їхній термін служби складає 20-30 років. Тобто ці мережі прослужили свій термін, і саме на них найчастіше стаються аварії», – пояснює директор МКП «Хмельницькводоканал» Віталій Кавун.

У «Хмельницькводоканалі» кажуть, що мережі водопостачання модернізують для того, щоб зменшити кількість аварійних ситуацій. Протягом останніх десяти років було прокладено близько 50 кілометрів нових водогонів. Однак незважаючи на це, аварії все одно трапляються. За словами Віталія Кавуна, це стається не лише через зношене обладнання. Через будівельні роботи іноді можуть випадково пошкодитися водогони і комунальникам доводиться їх ремонтувати.

На ліквідацію аварії потрібно близько чотирьох годин. Ремонтні роботи розпочинаються, переважно, вранці, о 09:00 або 10:00, щоб призупинення водопостачання не завдавало значного дискомфорту. Саме в цей час більшість хмельничан на роботі або на навчанні. Також «Хмельницькводоканал» завжди завчасно попереджає хмельничан про проведення ремонтних робіт на своїй офіційній сторінці у соцмережі та на сайті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.