Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому з’явиться новий дитячий майданчик

Діти — це наше майбутнє, тому хочеться забезпечити їх щасливим дитинством. Декілька років поспіль місцева влада займається будівництвом та оновленням існуючих дитячих та спортивних майданчиків. Аби маленькі хмельничани мали де якісно проводити дозвілля. Дійшла черга і до мікрорайону Ракове — тут облаштовують новий об’єкт. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Стартували роботи у вересні

У сквері Будинку офіцерів в мікрорайоні Ракове розпочали будівельні роботи по встановленню дитячого майданчика. Потрібно зазначити, що об’єкт буде досить масштабним, тому реалізації задуманого буде відбуватися у два етапи.

Цьогоріч у планах зробити покриття, викласти бруківку, встановити лавки та частину гойдалок. Наступного року відбудеться завершення будівництва та відкриття дитячого майданчику в мікрорайоні. Обійдеться об’єкт міському бюджету у 1.5 мільйони гривень.

Будівництво 28 нових дитячих та спортивних майданчиків

Влада міста у 2021 році запланувала створити 28 нових об’єктів для дозвілля малечі та занять спортом. А взагалі, за останні роки було збудовано 240 майданчиків та 3 великих спортивно-ігрових комплексів у парках Хмельницького. 

Також нагадаємо, що до дня міста в обласному центрі відкриють парк динозаврів. Локація буде розташована у дендропарку, навпроти McDonald’s. Вхід у Динопарк буде платний. Дорослий квиток та діти від 12 років — 120 гривень, діти від 3 до 12 років — 100 гривень, для малечі до 3 років — безкоштовно.

А у вашому мікрорайоні є сучасні дитячі та спортивні майданчики? Чи є де дітям відпочивати? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.