Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому запрацює сучасний реперфузійний центр

У комунальному підприємстві «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» тривають ремонтні роботи. Незабаром на базі колишнього кардіологічного диспансеру запрацює один із найпотужніших реперфузійних центрів в Україні. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Фото – Хмельницький обласний серцево-судинний центр

Нагадаємо, що ремонт обласного серцево-судинного центру стартував два роки тому. Вартість ремонтних робіт становить 130 мільйонів гривень. Планується завершити реконструкцію Центру до кінця цього року. Про це повідомляє tv7plus.

Хмельницький обласний серцево-судинний центр на своїй сторінці у соцмережі поділився інформацією про хід робіт з реконструкції приміщення. Медичний заклад розташований на вулиці Володимирській, 85. Наразі тут тривають ремонтні роботи. У Центрі повідомляють, що невдовзі тут запрацює потужний реперфузійний центр і зможе приймати пацієнтів. Тут надаватимуть кардіологічну допомогу пацієнтам з гострими станами, інфарктами, тахікардіями, стенокардіями та порушеннями серцевого ритму. У закладі буде працювати сучасне медичне обладнання європейського рівня.

Ремонтні роботи у приміщенні на Володимирській, 85, активно тривають. Наразі тут завершуються фасадні роботи. Вже облаштували в’їзд для машин «Швидкої допомоги», подвір’я, встановили пандуси та вклали бруківку.

Фото – Хмельницький обласний серцево-судинний центр

Кисневу станцію перебудували. Також замінили усі комунікації, які потрібні для безперебійної роботи медичної установи: вентиляцію, опалення, водопостачання, каналізацію. Наразі монтують кисневе устаткування. Активно здійснюються внутрішні оздоблювальні роботи, встановлюють сантехніку. Також замінили пасажирський і вантажний ліфти.

Фото – Хмельницький обласний серцево-судинний центр

Усі внутрішні роботи з монтажу медичного газопостачання завершені. Оновили реанімаційне відділення. Тут встановили сучасні медичні панелі. Крім того, буде працювати стаціонар на тридцять ліжок та амбулаторно-поліклінічне відділення. На території Центру з’явилася власна трансформаторна підстанція.

Фото – Хмельницький обласний серцево-судинний центр

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.