Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькій школі №1 облаштують зону відпочинку та сквер

У Хмельницькій спеціалізованій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 облаштують зону відпочинку для учнів. Вона з’явиться у старому господарському приміщенні, яке не використовували протягом багатьох років. Наразі тут продовжуються ремонтні роботи. У внутрішньому дворі навчального закладу з’явиться затишний сквер з клумбами та лавочками. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Хмельницька середня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 розташована на вулиці Староміській, 2. Тут замість старого господарського приміщення з’явиться сучасна зона відпочинку для учнів. Ремонтні роботи тут продовжуються вже цілий місяць. Наразі стіни обшили гіпсокартоном, а також замінили старі вікна та двері на нові. До створення креативного простору у навчальному закладі також долучилися батьки школярів. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Директорка ССЗШ №1 Олена Броварська розповіла, що у новій зоні відпочинку буде створено євро-дерево. На ньому будуть розміщені прапори країн Євросоюзу і, звісно, України. На інші стіні буде зображено тематично Хмельницький: ратушу та Хмельмена.

За словами Олени Броварської, у холі розмістять дивани з кольоровими матрацами та подушками. Таким чином, школярі зможуть комфортно та цікаво проводити час на перервах. Ідею дизайну запозичили у німецьких колег під час відвідування місцевих навчальних закладів.

Внутрішній дворик навчального закладу також зазнає змін. Тут з’явиться затишний сквер. Раніше тут був спортивний майданчик зі старими тренажерами, які непридатні до використання. Наразі їх демонтували, а територію підготували для трьох клумб. За словами Олени Броварської, на озелененій території діти зможуть не лише відпочивати, а й проводити цікаві досліди, вирощуючи рослини.

Отже, з початку нового навчального року учні спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 зможуть корисно проводити дозвілля у сучасній зоні відпочинку. Також тут зможуть відпочивати вчителі і батьки, які очікуватимуть на дітей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.