П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому відновлює курсування потяг, який назвали на честь загиблого Героя Максима Яровця

Після 8 місяців перерви відновлює роботу потяг №138/137, який сполучає Хмельницький з Лисичанськом Луганської області. Нагадаємо, що на початку цього року йому присвоїли ім’я почесного громадянина Хмельницького «Максим Яровець». Яку курсуватиме потяг, дізнавався khmelnytskyi-future.

«Укрзалізниця» повідомляє, що з тринадцятого грудня відновлює свою роботу іменний потяг №138/137, який називається «Максим Яровець».

Хмельничани вже можуть придбати квитки на цей потяг. Продаж квитків відкрили. В «Укрзалізниці» повідомляють, що з Хмельницького потяг буде відправлятися о 17:24. До Лисичанська він прибуватиме о 13:50. З Лисичанська потяг буде відправлятися о 15:10. До Хмельницького він прибуде об 11:18. Відомо, що іменний потяг буде їздити кожного дня.

Нагадаємо, що потяг «Максим Яровець» почав курсувати Україною з 11 березня. Його назвали на честь почесного громадянина Хмельницького Максима Яровця. Рішення про присвоєння потягу №138/137 «Хмельницький – Лисичанськ» імені Максима Яровця ухвалили 15 січня цього року.

Про те, що іменний потяг прибуває на станцію «Хмельницький» і відправляється у рейс, пасажирам повідомлятиме Козацький марш. Варто також додати, що це перший потяг в Україні, який назвали на честь загиблого воїна АТО. Максим Яровець мужньо захищав територіальну цілісність та незалежність України. Молодий лейтенант родом із Хмельницького. Він трагічно загинув у жовтні 2016 року неподалік Мар’їнки. Військовий виконував бойове завдання. Максиму був двадцять один рік.

Ідея назвати потяг іменем Максима Яровця виникла в його друга Владислава Бондара. Таким чином, він вирішив вшанувати пам’ять свого товариша. Владислав вважає, що іменний потяг буде уособлювати єдність України та нагадуватиме пасажирам про те, що вони можуть їхати спокійно у потязі, ходити на роботу або навчання саме завдяки нашим захисникам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.