Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому біля майбутнього музейного комплексу встановили відновлену скульптуру Мазура «Гармонія»

Сьогодні, 25 листопада, біля сучасного музейного комплексу, який будують на вулиці Свободи, 22, встановили відреставровану скульптурну композицію Миколи Мазура «Гармонія». Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що на вулиці Свободи, 22, з’явиться Музей історії та культури Хмельницького. Будівельні роботи тут стартували три роки тому. Наразі тут триває благоустрій території. Площа прилеглої території становить 1500 квадратних метрів. Ще тут планують висадити клумби, встановити лавочки, урни для сміття та облаштувати освітлення. Новий музейний комплекс має всі шанси стати новою візитівкою нашого міста.

Сьогодні, 25 листопада, тут встановили скульптурну композицію відомого хмельницького митця Миколи Мазура, яка називається «Гармонія». Про це йдеться на офіційній сторінці Управління житлово-комунального господарства у соціальній мережі. Варто додати, що ця експозиція раніше була розміщена біля готелю «Поділля», що на вулиці Шевченка. Її демонтували і тимчасово перенесли у парк ім. Чекмана. Потім скульптуру відновили і вже сьогодні встановили біля нового музейного комплексу. Композиції повернули автентичний вигляд. Тепер нею зможуть милуватися перехожі.

Фото – зі сторінки Управління житлово-комунального господарства

Хмельничани радіють тому, що скульптуру Миколи Мазура відреставрували і називають це справжнім мистецтвом.

Новий музейний комплекс розкриватиме відвідувачам історію Хмельницького за допомогою сучасних технологій. Тут будуть використовувати сенсорні дисплеї, аудіогіди та багато іншого. У багатьох людей відвідування музею асоціюється з нудьгою. Однак сучасний музейний комплекс у Хмельницькому зруйнує ці застарілі стереотипи. Кожен відвідувач музею зможе побачити унікальні експонати та дізнатися більше про історію нашого міста.

Над проєктом громадського простору біля музею працювали архітектори rd architectural group.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.