Субота, 22 Червня, 2024

Сумнівна “естетика” міста дратує хмельничан

Рівень щастя людини залежить від архітектури району, в якому вона проживає, кажуть психологи. Чи додають щастя хмельничанам недоречні елементи, розміщені на будинках міста, стало відомо з серії світлин у соціальних мережах. На фотографіях  містяни показали, що саме стало звичним, але негарно виглядає на світлинах. Далі на khmelnytskyi-future.

Не так давно соцмережі сколихнув фотопроєкт від Агенції розвитку Хмельницького який показав, як багато на будинках містах (в тому числі, історичних) зайвого. Метою проєкта “Оголені” є повернення будинкам обласного центру їх автентичного вигляду. З фасадів треба прибрати жмути проводів, графіті, заглушки з пластикових пляшок, монтажну піну, оголошення тощо, вважають учасники проєкту.

Проєкт “Оголені” презентували до Дня міста Хмельницького

Хмельничанам так сподобалися “Оголені”, що вони перейнялися ідеєю показати на загал все, що ріже око на вулицях міста. Нова серія фотографій вже викладена у групі Хмельницький LIVE зі словами  “Естетика центру Хмельницького. Деталі, які ти навчився (-лась) не помічати”.

У коментарях деякі містяни зазначають, що вони не помічають нічого “такого”. І все це уже стало рідним та звичним. 

Інші ж пишуть, що їм не подобається зафіксоване на фото. Найбільше обурює мешканців міста вигляд його центральної частини: старі балкони, стіни з облупленою фарбою, графіті та розбиті тротуари. Не менше негативу викликає засилля реклами, телеграфні стовпи, вкриті оголошеннями та автомобілі у пішохідній зоні. 

Активніше всього містяни коментували рекламні стенди на стіні місцевого слідчого ізолятора. Багатьом вона не подобається, але й гола стіна з колючою проволокою не додасть місту краси. Хмельничани вважають, що її варто прикрасити муралом. 

Варто зазначити, що установа утримання не збагатиться від муралу. Вона не зможе отримувати гроші, які зараз має за здачу площини для реклами. Але на мурал було б приємніше дивитись, повідомляє Поділля News.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.