П’ятниця, 19 Липня, 2024

Оприлюднено результати опитування щодо паркування автомобілів у Хмельницькому

Вчора, 29 березня, заступник міського голови Микола Ваврищук оприлюднив результати опитування щодо паркування у Хмельницькому. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Опитування щодо паркування автівок у Хмельницькому

Нагадаємо, що 16 березня стартувало онлайн-опитування щодо паркування авто у Хмельницькому. Управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради вивчає думку містян щодо проблеми хаотичного паркування. Оскільки з кожним роком у місті зростає кількість автомобілів і виникає все більше проблем із паркуванням транспорту. Хмельничани відповідали на десять запитань в онлайн-опитуванні. Також усі бажаючі мали можливість надати власні пропозиції щодо вирішення проблеми із паркуванням у нашому місті.

Результати онлайн-опитування щодо паркування авто у Хмельницькому

Вчора, 29 березня, заступник міського голови Микола Ваврищук поділився результатами онлайн-опитування на своїй сторінці у соцмережі. Також він подякував усім, хто долучився до онлайн-опитування. Загалом було отримано 2266 відповідей.

Підсумовуючи результати опитування, Микола Ваврищук зазначив, що багато водіїв відчувають проблеми з паркуванням авто. Зокрема, 97,7% вважають, що існує проблема з паркуванням транспорту у центральній частині Хмельницького. У свою чергу, 81,9% учасників онлайн-опитування зазначили, що проблема із паркування автівок існує у віддалених мікрорайонах міста. Також більшість підтримує втілення ідеї роботи інспекції з паркування, а саме 35,5% учасників опитування. Натомість 25% не впевнені у тому, що ситуація покращиться, а 21,4% вважають, що інспекція з паркування повинна розпочинати роботу якомога швидше. Понад 73% хмельничан підтримують ідею платного паркування у центрі міста, 56% – біля ринків.

Хмельничани назвали основні причини складнощів паркування у центрі Хмельницького:

  • порушення правил паркування водіями – 1044
  • недостатня кількість місць для паркування – 1794
  • відсутність контролю з боку поліції – 931
  • занадто багато автомобілів у місті – 680
  • безкоштовне паркування – 278
  • технічний стан місць для паркування – 341.

Натомість п’ятеро учасників онлайн-опитування вважають, що проблем із паркуванням автівок у центрі міста немає.

Ідею з будівництва багаторівневих паркінгів підтримує 92,6% опитаних. У свою чергу, 71,9% опитаних вважають, що потрібно евакуйовувати авто, які грубо порушують правила паркування. Майже 58% опитаних зазначили, що готові залишати свій автомобіль на паркінгу, який розташований на відстані 7-10 хвилин пішого кроку від їхнього будинку.

За словами Миколи Ваврищука, опитування не є репрезентативним, однак важливо те, що було отримано майже 700 відгуків із цікавими ідеями та пропозиціями, як вирішити проблему із паркуванням.

Микола Ваврищук зазначає, що далі буде проведено аналіз усіх пропозицій хмельничан. Вони будуть враховані у стратегії роботи по паркуванню у Хмельницькому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.