П’ятниця, 14 Червня, 2024

Незабаром у парку ім. Чекмана відкриють оновлений дитячий майданчик

У парку імені Чекмана завершують роботи з будівництва сучасного дитячого майданчика. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Парк і м. Чекмана є одним із найпопулярніших місць відпочинку у Хмельницькому. Тут часто відпочивають і діти, і дорослі у будь-яку пору року. Хмельничани відвідують зоокуточок, насолоджуються фонтаном та катаються на атракціонах. Також в парку облаштували велодоріжки. Мешканці та гості міста полюбляють прогулюватися затишними алеями парку та милуватися квітами.

Нагадаємо, що капітальний ремонт дитячого майданчика в парку ім. Чекмана стартував восени 2019 року. Тут демонтували частину старих гойдалок, обладнання яких зламалося. На дитячому майданчику встелили 435 квадратних метрів гумового покриття, виготовленого за європейськими технологіями. Воно є екологічно чистим і здатне витримати будь-який температурний режим. Також встановили дві подвійні і одну потрійну гойдалки, три батута, дві каруселі, одна з який для діток з ОФМ, а також гойдалку на пружинці та канатний комплекс «Хвиляста дорога». Розваги у цій частині парку для маленьких хмельничан, як і раніше, є безкоштовними. Хлопчики та дівчатка полюбляють весело гратися тут у різні рухливі ігри. Про це йдеться на офіційній сторінці Управління житлово-комунального господарства у соцмережі.

Фотоо – Управління житлово-комунального господарства

Друга черга будівництва дитячого майданчика стартувала на початку літа. В Управлінні житлово-комунального господарства повідомляють, що вже встигли улаштувати понад 900 квадратних метрів бруківки між гумовими зонами для активної гри, також влаштували 330 квадратних метрів гумового покриття. Також додали ще три подвійні гойдалки та одну гойдалку на пружинці. Крім того, на території дитячого майданчика встановили три зручні лавочки та шість урн для сміття. Незабаром тут з’явиться унікальний ігровий комплекс «Піратський порт» та нестандартний диск-балансир. Для того, щоб діткам було безпечно тут гратися, планують встановити 30 метрів паркану вздовж каналу.

Фото – Управління житлово-комунального господарства

Отже, незабаром батьки зможуть корисно та активно проводити дозвілля з дітками на сучасному дитячому майданчику.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.