Субота, 22 Червня, 2024

Яким буде спортивний майданчик у Молодіжному парку

Хмельничанам представили візуалізацію спортивного майданчику у Молодіжному парку. Якою буде локація для заняття спортом на березі Південного Бугу, далі розповість khmelnytskyi-future.

Молодіжний парк

Ідея створення затишного місця для відпочинку належить громадському активісту Степану Кушніру. Три роки тому проект Молодіжного парку розробила громадська ініціатива «Proprostir» на основі результатів архітектурного воркшопу, в якому взяли участь двадцять молодих архітекторів з різних куточків України. Архітектори взяли до уваги побажання та пропозиції хмельничан, а також дослідили територію біля Південного Бугу. Проект створений за ініціативи громадської організації «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та за сприяння Хмельницької міської ради. Активісти «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер, Олена Джула-Райфшнайдер, Ірен та Максим Кухарі презентували хмельничанам концепцію Молодіжного парку під час фестивалю «Green Fest», який відбувся у 2017 році. Два роки тому Парк Молодіжний отримав офіційний статус. У Держгеокадастрі та Держводгоспі затвердили дві зелені ділянки неподалік міського пляжу, площею майже чотири гектари, з кадастровими номерами.

Територія біля Південного Бугу має усі необхідні передумови для створення сучасного простору: рельєф парку, розташування, доступність. Молодіжний парк повинен стати чудовим місцем для проведення різноманітних цікавих заходів, семінарів, фестивалів та улюбленим місцем відпочинку хмельничан. Хмельничани полюбляють цікаво проводити дозвілля на території Молодіжного парку. У хорошу погоду діти та дорослі грають у м’яча, дивляться кіно просто неба, збираються на пікніки тощо.

Спортивний майданчик у Молодіжному парку

Фото – rd architectural group

На своїй сторінці у соцмережі rd architectural group представила хмельничанам візуалізацію спортивного майданчику у Молодіжному парку. При проектуванні архітектори спілкувались із людьми, які регулярно займаються спортом у парку Молодіжному і Чекмана. Усіх бажаючих просять написати свої побажання та конструктивну критику щодо реалізації проекту.

Фото – rd architectural group

Архітектори планують розмістити на невеликій території спортивного майданчику якомога більшу кількість тренажерів. Тому вони пропонують варіант об’єднаних по периметру тренажерів. Це, у свою чергу, збільшує кількість можливих точок для заняття спортом. Основний акцент зроблено на воркауті і потребах для відповідних вправ. Біля майданчика пропонують висадити кущі і дерева. Це створюватиме затишний куточок та даватиме затінок. Покриття спортивного майданчика – прогумоване суцільним методом.

Фото – rd architectural group

Реакція соцмереж

Фото – rd architectural group

Користувачі соцмереж вважають, що для рівня атлета вище середнього майбутній спортивний майданчик є чудовим. Однак, на думку дописувачів, для початківців тут буде складно займатися спортом. Тому для залучення нових користувачів рекомендують додати більше драбинок, де можна робити різноманітні вправи і розтяжки. Дехто вважає, що було б краще зробити круглий профіль, а не чотирикутний. Це буде менш травматично та зручніше. Також хмельничани вважають, що було б добре встановити подібний спортивний майданчик у мікрорайоні Озерна.

Фото – rd architectural group

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.