Неділя, 21 Липня, 2024

У Хмельницькому роздають безкоштовно “гарячі обіди”

Життя — це як довга нива, а на довгій ниві все буває. Людина може вколотися, зійти з “правильного шляху”, оступитися. Тому не варто засуджувати когось, а краще подати руку допомоги нужденним. Саме такої позиції дотримується міська влада та працівники соціальної сфери, які завжди допомагають безхатченкам та особам, які потрапили у складні життєві обставини. Цьогоріч навіть був запущений проєкт “Гарячі обіди на колесах”. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Центр соціальної підтримки та адаптації

У обласному центрі проживає чимало осіб без конкретного місця проживання. Це люди, які опинилися у скрутних життєвих умовах та втратили домівку. Саме тому у місті функціонує Центр соціальної підтримки та адаптації. Він знаходиться по вулиці Житецького, 22. У Центрі безхатченкам надається безкоштовне житло, безкоштовне щоденне харчування. Крім цього, підопічним допомагають відновити втрачені документи та навіть знайти роботу. 

Проте цього року запроваджено проєкт “Гарячі обіди на колесах”. Крім щоденних обідів для мешканців Центру, соціальні працівники доставляють автомобілем їжу у місця роздачі.

Пункти роздачі гарячих обідів знаходяться за адресами:

  • вул. Толстого, 5 (Свято-Георгіївський храм) – щоденно о 13.00;
  • вул. Проскурівська, 66 (парк ім. І. Франка) – понеділок, вівторок, середа, субота – з 11.00 до 12.00, четвер – з 14.30 до 15.00.

Саме у цих місцях безхатченки та люди, які потрапили у складні життєві обставини можуть безкоштовно поїсти гарячі страви, які так необхідні у зимовий період.

Як хмельничани можуть допомогти безхатченкам

Зазвичай, хмельничани намагаються не помічати людей, які риються у сміттєвих контейнерах, жебракують. Проте давайте будемо милосердними та намагатися допомагати особам, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях.

Як можна допомогти безпритульному:

  • Купити обід. Не варто давати безхатченку гроші. Краще купити обід, пригостити чаєм або елементарно винести з дому пляшку чистої води.
  • Віддати старий одяг. У кожного вдома є одяг, який ви не носити. Він буде корисний безпритульним. Також можна додати теплу ковдру, плед, взуття.
  • Залишайте допомогу біля сміттєвих контейнерів. Звичайно, не завжди зустрічаєш безхатченків на вулиці. У такому разі прив’яжіть до сміттєвого контейнера пакет, а там залишіть їжу. Таким чином можна залишити і теплі речі.
  • Викличте швидку. Якщо на вулиці людині стало зле, то потрібно викликати швидку. Бажано дочекатися медиків та проконтролювати аби була надана необхідна медична допомога чи проведена госпіталізація. Адже серед медиків є також різні “спеціалісти”. 
  • Інформування. Розкажіть безпритульному про Центр соціальної підтримки та адаптації, який працює в місті. Також проінформуйте, що є місця де роздають гарячі обіди.

Але інколи таким людям бракує елементарного спілкування та людського ставлення. Давайте робити добро і воно неодмінно повернеться до вас з сторицею!

А ви знали, що у Хмельницькому діє  Центр для допомоги безпритульним?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.