П’ятниця, 14 Червня, 2024

Коли буде встановлена головна ялинка Хмельницького

Незважаючи на ситуацію в регіоні та Україні всі чекають на казку. Хочеться прокинутися та дізнатися, що війна завершилася, ковідні пацієнти одужали, а Covid-19 зник з нашого життя… Новорічні та різдвяні свята асоціюються у більшості з дивом, казкою, затишком, родинним теплом. Саме тому багато хмельничан з нетерпінням чекають на встановлення головної ялинки в обласному центрі та організацій Різдвяного ярмарку. Проте другий рік поспіль пандемія здійснює свої корективи у наші плани. Коли буде встановлена головна ялинка в Хмельницькому, дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Роботи заплановані

Минулого року головна ялинка Хмельницького засяяла 1 грудня. Хмельницька красуня засвітилася першою в Україні, Різдвяний ярмарок вразив хмельничан та гостей міста.

Точної дати відкриття ярмарку та головної ялинки міста у 2021 році — невідомо. Проте у владних кабінетах зазначають, що незважаючи ні на що, святкові заходи в обласному центрі відбудеться в будь-якому випадку. 

На початку наступного тижня поблизу кінотеатру Шевченка заплановані роботи по встановлення ялинки. Тому у Хмельницького є всі шанси знову стати першим обласним центром де засяє новорічна ялинка. А наприкінці листопада будуть встановлені дерев’яні будинки де будуть продавати різноманітні смаколики, гарячі напої, сувеніри. Також у цей період планують прикрашати центр міста ілюмінацією. Потрібно зазначити, що минулого року кількість встановлених дерев’яних будинків було зменшено. Влада міста вирішила, що таким чином буде менше скупчення людей. Та незважаючи на це, хмельничани все рівно юрбилися поруч з ялинкою, атракціонами та локаціями де продавалися їжа і напої. Особливо, це було помітно у вихідні дні та свята. 

Новації та сюрпризи для хмельничан 

В управлінні культури зазначають, що цьогоріч територія ярмарку буде трішки більшою. Також на містян та гостей чекають сюрпризи.

Серед новацій  — зміна локації резиденції Святого Миколая. Цього року резиденція буде знаходитися у ляльковому театрі. Але як саме буде працювати — невідомо.

Також велике занепокоєння викликає і те, що обласний центр досі знаходиться в червоній епідеміологічній зоні. Нагадаємо, що у “червоній зоні” посилюються карантинні обмеження. І серед таких обмежень проведення масових заходів (крім офіційних спортивних).  Також заборонена робота непродовольчих ринків, магазинів, торгових центрів, закладів харчування. Проте відвідати заклади, магазини можна при наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР тесту у всіх учасників (працівників, продавців, відвідувачів).

Чи будуть на Різдвяній ярмарці перевіряти “ковідні” сертифікати та ПЛР тести — невідомо. 

А ви чекаєте відкриття головної новорічної ялинки у місті Хмельницькому? Як вважаєте чи ще довго обласний центр буде знаходитися у “червоній зоні”?  Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.