П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хмельничанка просить покращити умови в дитячій міській лікарні

На сайті місцевих петицій з’явилося звернення від хмельничанки, яка просить покращити умови в дитячій міській лікарні. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Щоб була гаряча вода та опалення

На сайті місцевих петицій Хмельницької міської ради 1 листопада було зареєстровано звернення хмельничанки Полуектової Катерини Геннадіївни. Пані Катерина звертається до посадовців з проханням покращити умови у відділенні молодшого віку, де лікуються діти до 3 років. Саме у цьому відділенні лежать з пневмоніями та бронхітами. Катерина Геннадіївна скаржиться на ліжка, адже таке враження “ніби спиш на досках”. Також містянка незадоволена кольором стін і якістю вологого прибирання. Крім цього, у зверненні зазначено, що у відділенні не вистачає гарячої води, опалення та хоча б двух санвузлів.

Для того аби підтримати петицію, потрібно перейти за посиланням. Нагадаємо, що для того аби звернення розглянули можновладці потрібно набрати 500 голосів. До кінця збору підписів залишилося 80 днів.

Додамо, що це не перші скарги на умови в Хмельницькій дитячій міській лікарні.  Наприклад, були скарги на умови і лікування у відомої блогерки Олени Мандзюк коли на початку 2019 року захворів її молодший син Лад. 

Загалом, все більше батьків намагаються звертатися до приватних лікарів та лікувати дітей у приватних клініках, адже рівень довіри до державних медичних закладів з кожним роком падає.

А яка ваша думка? Чи подобаються вам умови у Хмельницькій дитячій міській лікарні? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.