Четвер, 13 Червня, 2024

Не пройшло і двох років: у сквері ім. Бандери просіла тротуарна плитка

Влада міста Хмельницького намагається облаштувати зони відпочинку для хмельничан. Різдвяна ярмарка взимку, різноманітні фотозони, створення скверів, оновлення дитячих майданчиків в громадських місцях. У 2019 році поблизу міського пляжу був створений з “нуля” сквер ім. Бандери. Проте через два роки на території скверу вже просіла тротуарна плитка. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

На сквер витратили 6.5 мільйонів гривень

У 2019 році керманичі міста вирішили, що місту бракує ще однієї зони відпочинку. Тому з міської скарбнички було виділено понад 6 мільйонів гривень. Ремонт робили суцільним методом. Тобто старий асфальт повністю знімали, а вкладали новий. Були встановлені лавки, сучасні ліхтарі, велосипедна доріжка. Проте не пройшло і двох років, а сквер вже потребує ремонту — просіла тротуарна плитка.

Як повідомляє сайт “Всім” підрядника вже проінформували про просідання і ТОВ “ТОМ ІнвестБуд” має все усунути власним коштом. 

За словами заступника міського голови Хмельницького Василя Новачка під час підготовчих робіт був замінений каналізаційний колектор на глибині трьох метрів. І, напевно, працівники “Хмельницькводоканалу” погано ущільнив те місце де був розташований колектор. Не виключає посадовець і вини підрядника.

Додамо, що нещодавно депутати Хмельницької області ради вирішили встановити до 30-річчя Незалежності України найбільший в регіоні Державний прапор. З обласного бюджету виділять на це 5 мільйонів гривень. 

Як вам такі новини? Чи задоволені ви тим, як витрачаються в Хмельницькому та області кошти платників податків? Чекаємо на ваші коментарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.