Неділя, 21 Липня, 2024

Які оплата частинами Frisbee має переваги?

Не всі можуть придбати одразу коштовну техніку, або ж дорогий одяг. Саме тому все більшої популярності набуває розстрочка та кредити. Хмельничани мають змогу придбати бажаний товар та оплачувати його на Frisbee. Щоб прийняти остаточне рішення, краще ознайомитися з перевагами та можливостями сервісу.

Які переваги оплати частинами від Frisbee?

Приємно, коли покупець має змогу отримати бажане в потрібний момент, а не проводити довгі місяці в очікуванні та відкладанні коштів. Практика показує, що якраз кредит, оплата частинами, наприклад, стимулює користувача швидше погасити заборгованість. Адже ви вже користуєтесь товаром і виплачуєте за нього кошти. Саме про останній варіант, тобто оплату частинами, варто дізнатися більш детально.

  1. Обравши сервіс відкладених платежів Frisbee, вам не потрібні кредитні картки, тут працюють ваші правила і ваші умови.
  2. Покупка проходить миттєво. Це також не може не приваблювати. В Україні тільки даний ресурс не вимагає від користувача перший платіж, внесок, чи оплату. Тобто після покупки ви отримаєте смс-повідомлення про платіж, але це буде в наступному місяці, а не зараз.
  3. Ніяких прихованих переплат. Ніяких приміток з зірочкою, Frisbee так не працює. Лише прозорі умови і відсутність будь-яких «підводних каменів». Якщо ви вирішите достроково погасити оплату частинами, тоді додаткових комісій також не буде. Це ваш вибір і ваші умови.

Весь процес покупки відбувається в режимі онлайн. Лише іноді може знадобитися дзвінок, але це скоріше виняток, ніж часта практика.

Миттєве оформлення з Frisbee замовляли?

Сервіс допомагає в оформленні та нагадує, коли потрібно внести наступний платіж. Це неймовірно зручно.

Як це працює:

  • в улюбленому магазині, наприклад, ви обираєте бажаний товар;
  • після цього натискаєте на «платіжний метод Frisbee»;
  • після переходу на сторінку ресурсу вже проходить оформлення оплати частинами;
  • можна обрати план оплати на вибір: протягом 45 днів, або ж частинами за 3 місяці. В першому випадку першого платежу немає, а якщо протягом 14 днів погасити суму, то і ніяких відсотків ресурс не нарахує. Обираючи оплату частинами за 3 місяці, першу оплату користувач вносить лише через 3 місяці.

Сервіс Frisbee допоможе по-новому поглянути на оплату частинами. Це при тому, що користувач майже миттєво отримає схвалення. Бізнес в свою чергу майже відразу отримує всю суму оплати. Це хороша можливість для всіх тих, хто бажає отримати товар і вже користуватися ним. Ознайомившись з перевагами сервісу Frisbee, хмельничани зможуть прийняти правильне та зважене рішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.