Четвер, 13 Червня, 2024

На вулиці Проскурівській замінюють вивіски, які не відповідають дизайн-коду

Головна пішохідна вулиця Хмельницького зазнає змін. Вони будуть втілені відповідно до дизайн-коду. Наразі на Проскурівській замінюють ті вивіски, які не відповідають дизайн-коду. На це погодилися наразі понад 30% хмельницьких підприємців. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

Головною візитівкою Хмельницького є вулиця Проскурівська. Вона пролягає від перехрестя вулиць Кам’янецької – Соборної – Подільської до залізничного вокзалу. Частина вулиці є пішохідною. Це одне з улюблених місць для прогулянок хмельничан. На Проскурівській є чимало кав’ярень, магазинів, медичне училище, кінотеатр ім. Шевченка, Центральний універмаг тощо. Зараз тут радує перехожих головна новорічна ялинка міста. Прогулюючись Проскурівською, можна також побачити різні старовинні будівлі.

Однак хаотичне розміщення вивісок та їх завеликий розмір псують враження від головної пішохідної вулиці Хмельницького. Часом вивіски закривають фасади будівель або ж мають занадто яскраве забарвлення. Тому було створено дизайн-код Проскурівської, який спрямований на те, щоб покращити зовнішній вигляд вулиці.

На вулиці Проскурівській наразі триває заміна вивісок, які не відповідають вимогам дизайн-коду міста. На це дали свою згоду понад 30% місцевих підприємців. В управлінні архітектури та містобудування пояснюють, що завдяки впорядкуванню вивісок прагнуть надати головній пішохідній вулиці міста більш естетичного вигляду. В.о. начальника управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради Максим Дружинін розповів, що тих підприємців, які відмовилися змінюватися вивіски, будуть мотивувати демонтажем. Всі вивіски на Проскурівській повинні впорядкувати. Відповідно до дизайн-коду вивіска повинна мати площу не більше трьох метрів квадратних. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.