Четвер, 13 Червня, 2024

На перетині вулиць Проскурівської і Свободи демонтують частину нового бульвару

Частину бульвару, що на перетині вулиць Проскурівської і Свободи, демонтують. Острівець безпеки планують зменшити на півтора метри. Роботи вже стартували. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Бульвар на перетині вулиць Проскурівської і Свободи

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок розповів, що тролейбуси постійно здійснюють наїзд на частину оновленого бульвару, а це створює небезпеку для пішоходів та руйнує благоустрій. При будівництві нового бульвару підрядником не було враховано неможливість перенесення тролейбусних ліній. Тепер цю помилку будуть виправляти. Частину бульвару на перетині вулиць Свободи і Проскурівської демонтують. Необхідні роботи вже розпочалися. Острівець безпеки буде зменшено на 1,5 метри. Василь Новачок пояснив, що ці роботи виконуються без залучення бюджетних коштів. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Нагадаємо, що на оновленому бульварі розміщено підземний сміттєвий контейнер, лавочки. Сквер з’єднує вулицю Проскурівську з новим музейним комплексом.

Фото – зі сторінки Хмельницький Development, автор Артем Мороз

Ейфелева вежа на оновленому бульварі Свободи

Нагадаємо, що минулого тижня, до Дня Європи, на оновленому бульварі на перетині вулиць Проскурівської та Свободи, з’явилася копія Ейфелевої вежі. Це – подарунок місту від колективу Вищого професійного училища №11. Варто додати, що копія вежі у 100 разів менша за оригінальну споруду в Парижі. Макет Ейфелевої вежі становить близько трьох метрів. На ній розмістили надпис «Дювельсдорф Україна ДНЗ ВПУ №11» та QR-код.

Реакція соцмереж

Копія Ейфелевої вежі у Хмельницькому отримала чимало критики. Користувачі соцмереж активно висловлюють свої думки щодо нової вежі. Хтось критикує цю ідею, а комусь Ейфелева вежа навпаки подобається. Дехто негативно ставиться до цього подарунку і вважає, що копія Ейфелевої вежі не має жодної естетичної цінності. Хтось вважає, що для її встановлення обрали не доречну локацію. На думку деяких хмельничан, ця вежа може стати цікавою туристичною родзинкою міста. Деякі містяни кажуть, що в багатьох українських містах вже є подібні статуї, тому оригінальною цю ідею аж ніяк не можна назвати. Хтось вважає, що макет Ейфелевої вежі набагато доречніше виглядав би біля ВПУ №11. Деякі дописувачі нейтрально ставляться до нової фотозони і не бачать і ній нічого поганого.

Хтось радіє новаціям і тому, що місто розвивається і з’являються нові цікаві місця. Також дехто пропонує зібрати копії пам’яток архітектури світу та створити цікаву локацію, адже більшість людей ніколи їх не бачили в оригіналі. Натомість деякі дописувачі стверджують, що кращим варіантом стала би гарна клумба на новому бульварі, а не Ейфелева вежа. Також деякі користувачі соцмереж вважають, що ця фотозона є недоречною на цьому місці, адже неподалік відбувалися розстріли людей.

Фото – зі сторінки Андрія Попика у соцмережі

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.