Субота, 22 Червня, 2024

На території Хмельницької гімназії №2 з’явився новий спортивний комплекс

Сьогодні, 15 вересня, біля Хмельницької гімназії №2, що розташована на Проcпекті Миру, відкрили повноцінний спортивний комплекс. Тут облаштували якісне зовнішнє освітлення та бігові доріжки. Далі розповість про це khmelnytskyi-future.

У Хмельницькому продовжують будувати спортивні майданчики. Це заохочує хмельничан до здорового способу життя та занять спортом. Сьогодні у нашому місті презентували вже четвертий спортивний комплекс (не враховуючи центральний стадіон «Поділля»). Спорткомплекси знаходяться на стадіоні «Локомотив», Навчально-виховного комплексу №6, школи №25, а також на території Гімназії №2. У складі нового спортивного комплексу: футбольне поле, окремі майданчики для баскетболу, волейболу, бадмінтону, легкоатлетичні доріжки для бігу. Також тут є яскрава трибуна для глядачів, пофарбована у жовтий та синій кольори. На території спорткомплексу облаштували сучасне зовнішнє освітлення. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що минулого року тут відкрили футбольне поле, розмірами 60 на 30 метрів. Футбольне поле збудоване за типом «Юніор». На будівництво стадіону було виділено 3 мільйони 700 тисяч гривень. Загальна вартість усього проекту становить 6,7 мільйонів гривень.

На території цього комплексу зможуть займатися учні гімназії №2, вихованці ДЮСШ. За погодженням відповідальних людей тут зможуть займатися і мешканці прилеглих будинків.

Як завжди користувачі соцмереж коментують допис Олександра Симчишина. Мешканці міста вважають, що саме спорт є основою здорової нації, тому такі спортивні майданчики є необхідними. Діти та дорослі можуть займатися фізичною культурою на свіжому повітрі і корисно проводити вільний час.

Нагадаємо, що минулого тижня, на території школи № 25 імені Івана Огієнка, відкрили новий спорткомплекс. На його будівництво з міського бюджету було виділено 4,5 мільйона гривень. На території комплексу є три повноцінні спортивні майданчики: місце для гри у волейбол та баскетбол, місце для занять воркаутом та міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.