Неділя, 21 Липня, 2024

На Хмельниччині заклади для літніх людей перевіряють

На Хмельниччині налічується 26 інтернатних установ для людей похилого віку. І звичайно, що після страшної трагедії у Харкові керманичі взялися перевіряти законність роботи будинків для літніх людей. Більше інформації можна дізнатися на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua

Перевіряють поліцейські та рятувальники 

Всі заклади пройдуть перевірку поліцейськими та рятувальниками. В першу чергу, перевіряють чи дотримуються в інтернатах правил протипожежної безпеки: комплектація пожежних щитів, в якому стані знаходяться електромережі, забезпечення протипожежним водопостачанням, функціонування систем протипожежного захисту. 

Одним із перших, на Хмельниччині, був перевірений Вільховецький будинок-інтернат, що знаходиться у Кам’янець-Подільському районі. Порушеннь у закладі виявлено не було, проте правоохоронці вкотре нагадали персоналу та жителям інтернату про правила безпеки та яким чином діяти, якщо в приміщенні сталася пожежа чи інша надзвичайна подія.

Нагадаємо, що в Харкові нещодавно сталася трагедія, яка сколихнула всю країну. У приватному будинку, який був переобладнаний у центр-хоспіс “Золотий час” сталася пожежа. Під час трагедії у будинку було більше 30 людей. Пожежа виникла на другому поверсі, все приміщення було задимлене. Люди з сусідніх будинків допомагали персоналу рятувати мешканців хоспісу. Проте багато людей похилого віку були приковані до ліжка. Також проблемою було те, що всі вікна були з гратами. І як результат – загинуло 15 осіб.

На жаль, в нашій країні всі кардинальні рішення приймаються на людській крові. Адже якби не було харківської пожежі, невідомо, чи взагалі б були якісь перевірки будинків для престарілих. Також додамо, що достеменно не відома точна цифра установ для літніх людей, які працюють в нашій державі.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.