Четвер, 25 Липня, 2024

На будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому виділили додатково 25 млн гривень з держбюджету

Додатково 25 мільйонів гривень виділили з державного бюджету на продовження будівництва Палацу Спорту у Хмельницькому. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

Додаткові кошти з державного бюджету на продовження будівництва Палацу Спорту у Хмельницькому

Фото – зі сторінки Миколи Ваврищука

Про додаткове виділення коштів на будівництво Палацу Спорту у Хмельницькому повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Микола Ваврищук.

За словами Миколи Ваврищука, про виділення додаткових коштів на будівництво вдалося домовитися Олександру Симчишину під час Конгресу місцевих та регіональних влад України, який відбувся нещодавно. У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський та урядовці.

Таким чином, місто отримало додаткові фінанси для продовження будівництва одного з найсучасніших спортивних об’єктів України.

Микола Ваврищук також нагадав, що 31 травня цього року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням №527-р виділив субвенцію у розмірі 70 мільйонів гривень на Палац Спорту. Це відбулося після успішного захисту проєкту під час засідання міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів України.

Хмельничани радіють таким позитивним новинам. Містяни з нетерпінням очікують на відкриття Палацу Спорту. Планується, що у разі належного та достатнього фінансування будівельні роботи завершаться до кінця цього року.

Палац Спорту

Нагадаємо, що будівництво Палацу Спорту на вулиці Прибузькій, 5/1а, стартувало два роки тому. Зокрема, на зведення фізкультурно-оздоровчого центру та арени Палацу Спорту знадобився рік. Це – унікальний спортивний об’єкт, який не має аналогів у нашому місті. Головна спортивна арена Хмельницького стане локацією для проведення престижних заходів всеукраїнського та міжнародного рівня. Палац Спорту розрахований на понад три тисячі глядачів. Також тут буде чотири спортивних зали, площею 300-350 квадратних метрів кожен. Діятиме три режими світла і буде облаштовано три види покриття. У Палаці Спорту працюватимуть тренажерні і фітнес зали. Облаштують також кав’ярню і парковку. Тут проводитимуться різноманітні спортивні заходи та концерти. У Палаці Спорту діятимуть безкоштовні соціальні гуртки для школярів. Діятиме спеціальна пропускна система. Тут будуть створені усі необхідні умови для комфортного проведення заходів на високому рівні.

Нагадаємо, що у зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету будівельні роботи тимчасово припинили у серпні минулого року. Наприкінці вересня 2020 року відповідно до рішення Міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів України було виділено 60 мільйонів гривень з державного бюджету на будівництво Палацу Спорту. Згодом будівництво відновили.

Загальна вартість спортивного об’єкту становить 283 мільйони гривень.

Головне фото – Суспільне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.