Четвер, 13 Червня, 2024

Коли планують вводити в експлуатацію Палац спорту?

Будівництво Палацу спорту у Хмельницькому розпочали два роки тому. Об’єкт розташований на вулиці Прибузькій та коштуватиме понад 280 мільйонів гривень. Коли планують ввести масштабний Палац спорту в обласному центрі, дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.

Будівництво фінансується коштами субвенції

Об’єкт цьогоріч підпадає під субвенцію та буде фінансуватися з державного бюджету. І на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України зазначено, що Палац спорту у Хмельницькому планують здати до кінця 2023 року. Потрібно зазначити, що з державної скарбнички на будівництво об’єктів спортивної інфраструктури по всій Україні буде виділено 800 мільйонів гривень. 

На сьогоднішній день, готовність масштабного об’єкту становить близько 51%. Тому попереду ще багато роботи. Загалом, хмельницький Палац спорту матиме понад 3 тисячі глядацьких місць, масштабні спортивні, фітнес зали, кав’ярню, парковку.

Перший захід вже відбувся

Нагадаємо, що на початку червня у недобудованому Палаці спорту відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. На заході були присутні представники місцевих рад з усієї України, міністри, а також президент Володимир Зеленський. 

До речі, під час заходу глава держави Володимир Зеленський зазначив, що хмельницькому Палацу спорту може позаздрити навіть столиця. 

А які ваші думки щодо будівництва такого масштабного об’єкту спорту у  Хмельницькому? Які ще об’єкти інфраструрі необхідно побудувати у місті?  Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах, адже нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.