Неділя, 19 Травня, 2024

Хмельничанин вимагає, щоб маршрут № 3 працював у вихідні

Добратися з одного кінця міста Хмельницького в інший — це ще той квест. У деяких мікрорайонах дуже погане транспортне сполучення. Крім цього, ускладнює ситуацію всесвітня пандемія та карантинні обмеження на перевезення пасажирів в громадському транспорті. Саме тому, цілком логічно, хмельничани обурюється курсування тролейбусів та маршрутних таксі. 14 червня було створено звернення на сайті місцевих петицій щодо роботи тролейбуса № 3 сім днів на тиждень. Деталі читайте на сайті khmelnytskyi-future.

Погане сполучення між мікрорайонами Ракове та Озерною

Подолянин Чинюк Ігор Ігорович створив петицію з вимогою аби тролейбусний маршрут № 3 курсувава не лише у будні, а й у вихідні дні. Чоловік скаржиться на погане транспортне сполучення між Озерною, Виставкою та Ракове. Між цими районами їздить лише тролейбус № 3, який працює тільки у будні дні.  

Раніше проблем не виникало, адже подоляни могли добратися до місця роботи завдяки маршрутному таксі № 19. Проте хмельничанин зазначає, що маршрутка № 19 майже не з’являється на маршруті. Тому у вихідні дні транспортне сполучення між Озерною та Ракове відсутнє. Для того, аби підтримати петицію варто перейти за посиланням

Щоб звернення розглянула міська влада потрібно зібрати щонайменше 500 підписів. До кінця избору залишилося 73 дні. 

Нагадаємо, що з 1 липня в обласному центрі оплата проїзду у тролейбусах буде безготівковою. Сплати за проїзд можна за допомогою електронного квитка або банківською карткою. Е-квиток продається у кіосках продажу проїзних квитків на зупинках громадського транспорту.

А ви підтримуєте петицію хмельничанина щодо роботи тролейбуса маршруту № 3 у вихідні дні? Чекаємо на ваші коментарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.