П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хмельницький Палац Спорту отримав підтримку від Державної конкурсної комісії

Сьогодні, 14 серпня, Державна конкурсна комісія одностайно підтримала проект будівництва Палацу Спорту. Це означає, що на продовження будівництва будуть виділені кошти. Далі на khmelnytskyi-future.

Державна конкурсна комісія підтримала проект будівництва Палацу Спорту у Хмельницькому

На своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин висловив слова підтримки та подяки Державній конкурсній комісії.

«Вже третій раз ми здобуваємо впевнену перемогу! Тепер чекаємо на фінансування. Наразі, роботи тривають за кошти міського бюджету», – написав міський голова.

Також Олександр Симчишин поділився фотографіями доопрацьованого фасаду будівлі.

Реакція соцмереж

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Мешканці міста радіють тому, що Хмельницький поступово стає таким стильним, містом зі смаком, але водночас простим та комфортним для життя. Користувачі соцмереж кажуть, що оновлений фасад будівлі Палацу Спорту виглядає досить стильно та сучасно. Сам проект хмельничани називають таким, що відповідає європейському рівню. Також дописувачі вважають, що цей об’єкт є досить необхідним для містян, адже до нас приїжджатимуть на змагання спортсмени і Хмельницький матиме славу спортивного міста.

Дехто пропонує цегляний та коричневий кольори фасаду замінити на поєднання золотавого, срібного та бронзового, адже це все ж таки Палац Спорту, а не індустріальний об’єкт. Також деякі користувачі соцмереж кажуть, що фасад будівлі виглядав би фантастично у кортеновій сталі. Дехто ж вважає, що на даху спортивної арени було би вдало облаштувати відкритий басейн або ж озеленити дах. Крім того, на думку деяких хмельничан, території біля Палацу спорту не вистачає дерев та кущів. Бетонна парковка потребує озеленення. Таким чином, сама будівля Палацу Спорту менше нагріватиметься, а власникам авто буде приємніше залишати свої транспортні засоби у затінку дерев. Мешканці міста вважають, що над благоустроєм території варто ще попрацювати.

Також дописувачі дякують міському голові за розвиток Хмельницького та за плідну працю на користь міста і громади.

Палац Спорту у Хмельницькому

Нагадаємо, що  будівництво унікального Палацу Спорту у Хмельницькому стартувало на початку минулого року, на вулиці Прибузькій, 5/1а. Ця спортивна арена чотириповерхова. Це унікальна багатофункціональна споруда, розрахована на три тисячі глядачів. Тут функціонуватимуть два корпуси: спортивний та оздоровчий. Перший корпус буде призначений для тренувань спортсменів вищої кваліфікації, а також тут проводитимуть змагання. А от другий корпус буде розрахований на те, щоб тут відвідувачі мали змогу активно та корисно проводити дозвілля. Багатофункціональна зала проводитиме заходи всеукраїнського та міжнародного рівня. У вільний від спортивних подій час тут проводитимуться концерти та фестивалі.

Фінансування будівництва Палацу Спорту

Загальна вартість проекту становить майже 280 мільйонів гривень. Нагадаємо, що наше місто перемогло у конкурсному відборі для надання державної субвенції місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту. За словами міського голови, вже використали 112 мільйонів гривень, з них 32 млн. гривень – кошти міського бюджету, а 80 млн. гривень – з державного.

Цього року на продовження будівництва Палацу Спорту з міського бюджету виділили 10 мільйонів гривень. Тепер Хмельницький очікує коштів з державного бюджету у розмірі 160 мільйонів гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.