Неділя, 21 Липня, 2024

Як у Хмельницькому університеті управління та права імені Юзькова функціонує ІТ відділ?

Університет є членом асоціації Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі – УРАН. Телекомунікаційна мережа університету побудована на основі оптоволоконних каналів зв’язку. Також у навчальному закладі працює комп’ютерна загальноуніверситетська мережа, до якої підключені усі навчальні корпуси, наукова бібліотека та юридична клініка. Далі на khmelnytskyi-future

Які функції виконує ІТ відділ?

Працівники ІТ відділу у Хмельницькому університеті управління та права імені Л. Юзькова контролюють працездатність усієї комп’ютерної техніки університету. Також вони займаються організацією та подальшим розвитком локальної мережі університету, підтримкою працездатності мультимедійних засобів навчання, налаштовують зовнішні канали звʼязку університету. Команда відділу також несе відповідальність за організацію та підтримку роботи серверів. У комп’ютерних класах студенти набувають знання в роботі з основними програмами, створюють свої програми за допомогою інструментальних засобів програмування та навчаються працювати з електронними базами даних. Також студентів навчають працювати з електронною законодавчою базою “Ліга-Закон” та проводиться навчання з програмування на мові “HTML”, за допомогою якої можливо створення власних сторінок і сайтів у мережі Інтернет.

В університеті функціонує компʼютеризована бібліотека

У навчальному закладі працює нова наукова бібліотека. Вона повністю комп’ютеризована. Вона налічує понад 20 комп’ютерів, десять з яких використовується студентами для вільного користування в електронному каталозі. Тут є можливість пошуку інформації в Інтернеті, перегляд матеріалів в інших наукових бібліотеках і самостійна робота. У компʼютеризованій бібліотеці працює програмно-інформаційний бібліотечний комплекс і електронний каталог. Запис і облік книжок також автоматизований. Для підвищення рівня безпеки і контролю у приміщенні встановлено відеоспостереження.

Кількість користувачів локальної мережі Хмельницького університету управління та права постійно зростає. Тож для них у навчальному закладі створили правила користування мережею та компʼютерами. Для студентів наголосили, що ресурси мережі повинні використовуватися виключно з освітньою та науковою метою. А у випадку неодноразового порушення користувач буде автоматично відключений від мережі з подальшим повідомленням керівництву університету. Для реєстрації у мережі нового комп’ютера, підключеного до локальної мережі вищого навчального закладу, необхідно мати IP-адресу. Її отримання варто узгодити з адміністратором мережі. При порушенні можливе повне відключення комп’ютера від мережі та блокування адреси електронної пошти користувача. Студенти Хмельницького університету управління та права мають можливість користуватися усіма ІТ-сервісами навчального закладу. Зокрема, університетською корпоративною електронною поштою, яка підтверджує статус студента, надійним та безлімітним хмарним файловим сховищем “OneDrive”, інфраструктурою віртуальних робочих столів, безоплатним Wi-Fi на території навчальних корпусів, загальноуніверситетською мережею та серверами інформаційного обміну “Exchange” та безоплатними пропозиціями від ІТ-компаній. Також студенти мають можливість комунікації з викладачами та студентами університету за допомогою “Skype” для бізнесу. Для розміщення навчальних матеріалів використовується сховище даних “OneDrive”. Студенти мають доступ до власних даних і можливість роботи з ними з будь-якої точки світу і з будь-якого пристрою. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.