Субота, 13 Липня, 2024

Компанія “Stfalcon” створює програмне забезпечення, що рятує життя

З 2009 року компанія запустила понад 300 проєктів і готові ділитись досвідом у розробці і запуску бізнесу. Від початку повномасштабного вторгнення компанія розвиває соціальні та стратегічно важливі проєкти, найвідоміші – додатки “Повітряна тривога“ і “єРакета”. У “Stfalcon” до війни місія звучала так: “розробляємо програмне забезпечення, яке покращує життя людей”. А після повномасштабного вторгнення місія звучить: “розробляємо програмне забезпечення, яке покращує і рятує життя людей”. З моменту заснування у 2009 році різноманітне портфоліо компанії включає проєкти з такими лідерами індустрії, як “Нова Пошта”, “MeinfernBus”, “CRM”, “ERP”, “TMS” та додатки для таксі. Далі на khmelnytskyi-future

Компанія “Stfalcon” працює над втіленням нових ідей замовників

Компанія неодноразово проходила шлях від ідеї замовника до пострелізного супроводу. Перевага цієї ІТ-компанії — налагоджені ефективні комунікації між усіма учасниками проєктів. Фахівці працюють гнучко і з максимальною віддачею, концентруються на наданні комплексних якісних рішень. Айтівці розробляють вебсервіси та мобільні додатки для середнього бізнесу та великих корпорацій. Також підтримують стартапи та інноваційні проєкти. “Stfalcon” знаходиться в авангарді розробки вебдодатків для користувачів вже понад 14 років. Послуги компанії включають фазу Діскавері, UI/UX дизайн, спеціалізовані команди, веброзробку та мобільну розробку, створення крос-платформних додатків, розробка MVP для стартапів та створення програмного забезпечення. Досвід команди охоплює різні сфери: “FinTech”, “Blockchain”, і розробка криптододатків, програмні рішення для транспорту та логістики, ІТ-рішення для автоматизації у медичній сфері. Компанія “Stfalcon” спеціалізується на розробці вебсервісів та мобільних додатків на замовлення. Команда UI/UX-спеціалістів кожен проєкт починає з Discovery фази, що дає можливість глибше зануритись у нове завдання. На основі отриманих знань про бізнес вони створюють інтерактивні прототипи вебсайтів та мобільних додатків, які націлені на розвʼязання першочергових проблем бізнесу. Фахівці беруть участь в організації профільних конференцій, заходів та навчають в ІТ-академії. У компанії працюють спеціалісти як в офісі, так і дистанційно. 

“Stfalcon” включено у кампанію “Google Play” #WeArePlay

Команда потрапила до списку “Clutch 100”, провідного світового ринку постачальників послуг “B2B”. “Clutch 1000” – це ексклюзивний рейтинг, який виділяє 1000 постачальників бізнес-послуг з найвищим рейтингом на платформі з більш ніж 280 000 постачальників по всьому світу. Лауреатів обирають за чотирма ключовими критеріями: кількість, якість та свіжість підтверджених відгуків про “Clutch”, різноманітність та обсяг клієнтської бази, надійний профіль компанії з конкурентними спеціалізаціями та значним досвідом, а також висока впізнаваність бренду та визнання у галузі. Компанія “Stfalcon” отримала нагороду завдяки своєму клієнтоорієнтованому підходу, професійним знанням, великому досвіду та здатності створювати високоприбуткові продуктові пропозиції. Це визнання підкреслює прагнення айтівців надавати винятковий сервіс та розвивати відносини з клієнтами. Кожна компанія з цього поважного списку заслужила численні високоякісні відгуки від задоволених клієнтів, які визначають їх як найкращих у світі на основі користувацького досвіду. “Google Play” запустили кампанію #WeArePlay, де зібрали 126 історій незалежних підприємців з усієї Європи. Натхненні особистості поділились своїм досвідом у розробці додатків та перетворенні ідей у важливий інструмент змін. Серед них і представники компанії “Stfalcon”. Присутність українських компаній серед 126 підприємців з усієї Європи є яскравим підтвердженням конкурентоспроможності українського бізнесу на міжнародному ринку. Це свідчить про сильний потенціал і талановитість українських підприємців, які здатні досягати успіху навіть у важких умовах.

Розробки компанії “Stfalcon”

Повномасштабне вторгнення Росії в України розпочалося 24 лютого 2022 року. Коли ворожа авіація почала завдавати ударів по Україні, виникла проблема з недостатнім оповіщенням сирен. За декілька днів команда “Stfalcon” розробила додаток “Повітряна тривога” для сповіщення людей про авіаудари в їхньому районі, щоб врятувати життя. Український уряд забезпечив широкий розголос застосунку, додаток має понад 11 мільйонів завантажень. Розробляються додаткові оновлення – мапа тривог, донати через додаток, попередження про можливі ядерні атаки. У другий місяць війни з Росією до “Stfalcon” звернулась Хмельницька обласна військово-цивільна адміністрація з проханням про автоматизацію управління вуличними сиренами оповіщення. Після аналізу технологічних рішень, доступних на ринку, команда вирішила скористатися контролером GSM-сигналізації від української компанії “OKO” як основою для розробки. З його допомогою вдалось розробити пристрій, який ефективно розвʼязував поставлену задачу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.