Неділя, 21 Квітня, 2024

IT-компанія “GALAXY IT” – які послуги надають професійні айтівці?

За умов цифровізації та диджиталізації глобальним трендом стає збільшення попиту на продукти, виробництво яких забезпечують носії інтелектуальних активів ІТ-сфери. Відтак країни, які прагнуть досягти прогресу, створюють привабливі умови для провадження ІТ-бізнесу, а науково-експертне середовище активізує пошукову діяльність у цьому напрямку. У Хмельницькому формується потужна ІТ-сфера, яка містить десятки професійних команд. Усі вони працюють на закордонний та український ринки. Далі на khmelnytskyi-future

“Galaxy IT” – команда WEB-розробників

Компанія була заснована у 2017 році. І головною місією роботи кваліфікованих фахівців “Galaxy IT” є розробка сайтів, що приносять дохід. На ринку розробки сайтів команда працює понад п’ять років, два роки з яких займається SEO-просуванням сайтів. “Galaxy IT” часто працює з іноземними клієнтами. Компанія співпрацювала з абсолютно різними за тематикою брендами, серед них: “Alsero”, “Zoo Room”, “Kyiv Style”, “Gamehub”, “FreeOperator” та інші.

Яка специфіка послуг ІТ-компанії?

“Galaxy IT” надає різні види послуг у діджитал сфері: від разових послуг до пакетів SEO послуг. До разових належить безоплатний аналіз сайту, аналіз сайтів конкурентів, технічний аудит сайту, аудит юзабіліті сайту, SEO-аудит сайту, комплексний аудит сайту, збір семантичного ядра та повна підготовка сайту до запуску. Вважається, що SEO просування сайту має проводитися системно, тому компанія також надає пакети послуг. Пакет “Легкий початок” дає збільшенням кількості відвідувачів за 12 місяців. У пакеті “Турборежим” спеціалісти збільшують кількість відвідувачів за 6 місяців. Також у компанії надають послуги дизайну. Серед переліку послуг: дизайн логотипів, дизайн “Landing page”, редизайн сайтів, індивідуальний дизайн сайтів, UX/UI дизайн мобільних додатків, UX/UI дизайн CRM систем. 

Провідні фахівці працюють над створенням сайтів “під ключ”

Створення функціональних та прибуткових сайтів складається з багатьох етапів. Спочатку компанія аналізує сайти конкурентів та складає технічні рекомендації щодо створення сайту. Наступний ключовий етап – дизайн. Його розробляють з огляду на поведінку користувачів на сайті, адже він має бути зручним для користувачів. Для розробки сайту важливо вибрати правильні інструменти, адже нікому не хочеться переплачувати за популярність інструменту. Після запуску сайту відбувається наповнення якісним контентом та супровід сайту.

Розробка сайтів під ключ включає різні види. Серед них інтернет-магазин. Компанія надає розробку інтернет-магазину на основі фреймворку “Laravel”, завдяки чому можна створити сайт будь-якого рівня складності, а також розробку на основі “CMS OpenCart”. Також розробка сайтів під ключ включає “Landing page”. Складається з прототипування “Landing page”, створення унікального дизайну, адаптивної та кросбраузерної верстки, а також розміщення на хостингу. Залежно від цілей створення “Landing page-розробка” можлива з адмінпанеллю. Також команда працює над створенням корпоративних сайтів. Це може бути корпоративний сайт-візитка або сайт-каталог. Сайт-візитку використовують для молодих компаній, які знають свою цільову аудиторію та планують створити сайт як елемент стартапу. Розробка сайту-каталогу підходить для тих, хто не має можливості виставляти актуальні ціни до товарів. Фахівці працюють і над створенням повнофункціонального корпоративного вебсайту. Послуга може включати внутрішній ресурс, призначений для ділового спілкування співробітників. Також це може бути сайт компанії, інформація якого є відкритою для загального користування в інтернеті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.