Субота, 20 Липня, 2024

Хмельницька ІТ-компанія, яка допомагає розвивати бізнес не лише в Україні 

ІТ галузь активно почала розвиватися у 90-ті роки минулого століття. Саме у цей період почали з’являтися персональні комп’ютери, інтернет та мобільні телефони. Звичайно, гаджети були не такими сучасними, але вони дали поштовх розвитку інформаційних технологій в Україні та Хмельницькому. Поступово у обласному центрі почали з’являтися ІТ-компаній, які розпочинали роботу на українському та закордонному ринках. Сьогодні ми поговоримо про історію створення компанії Avivi, яка має офіси не лише в Хмельницькому, а й іноземні представництва за кордоном. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

 ІТ-компанія, яка розвивається 

Компанія Avivi була створена у 2007 році. На початку 2000-х ІТ сфера якраз набирала обертів в нашому місті. Avivi — розвивалася, збільшувалася кількість працівників, проєкти ставали все масштабнішими і цікавішими. В результаті компанія має три офіси на території України та іноземні представництва у Сполучених штатах Америки та Канаді. У Хмельницькому знаходиться їхній центральний офіс де працює близько 30  спеціалістів. 

Потрібно зазначити, що менеджери, дизайнери та маркетологи працюють не лише над українськими проєктами. Їхніми клієнтами є представники з Польщі, Великій Британії, Сполучених штатів Америки, Німеччини, Туреччини, Австралії, Угорщини та інших країн. 

Чим займаються 

Avivi допомагає розвивати бізнес: впровадження CRM “Бітрікс24” та кастомізація функціоналу будь-якої складності. Крім цього, фахівці компанії займаються розробкою сайтів, додатків, підтримують та роблять аудит інтернет ресурсів. 

Їхні досягнення оцінюють не лише клієнти у грошовому еквіваленті, а й партнери корпорація “Бітрікс” — у 2019 році Avivi отримала нагороду “Рестарт Року”.

Працівники компанії не стоять на місці в професійному плані. Сфера ІТ постійно розвивається і це чудово розуміють члени команди Avivi, які систематично проходять курси з вивчення мов програмування, веб-дизайну, автоматизації бізнес-процесів тощо. 

Avivi являється одним із учасників ІТ-кластеру в Хмельницькому, тому регулярно проводять “дні відкритих дверей” аби познайомити хмельничан з роботою ІТ спеціалістів. 

Нагадаємо, ІТ-кластер у Хмельницькому з’явився у 2018 році. До об’єднання входять 9 компаній, які комунікують між собою та співпрацюють з місцевою владою та навчальними закладами.

Що таке CRM “Бітрікс24”

Як вже зазначено вище компанія займається впровадженням CRM “Бітрікс 24”. Зрозуміло, що маркетологи будуть запевняти, що ці інструменти допоможуть вашому бізнесу. Чи чули ви колись про Бітрікс24? Спробуємо пояснити. Бітрікс24 — це віртуальний офіс у якому всі члени команди можуть комунікувати між собою з будь-якої точки світу. Головне аби був інтернет. Тут є блок завдань та проєктів, контакт-центр і головне CRM-система.

CRM-система дозволяє автоматизувати процес співпраці з клієнтом. До прикладу, у вас є бізнес, відповідно є свої клієнти. Дані про клієнтів можуть бути записані у зошитах або електронній таблиці, на телефоні тощо. І якщо вам телефонує клієнт, то варто його швиденько знайти аби зрозуміти, що замовляв, які нюанси в роботі і т.п. CRM автоматично збирає всі дані про клієнтів в одну картку. Таким чином вам не доведеться шукати деталі співпраці таблицях чи зошитах. Але звичайно, онлайн робота не замінить живого спілкування, важко проконтролювати на відстані як працює працівник, чи якісно виконує поставлені завдання.

Avivi — це не єдина ІТ компаній у Хмельницькому. У нас багато талановитих та успішних бізнесів, які активно розвиваються та про них напишемо згодом.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас пізнавальним і ви зробили відповідні висновки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.