Четвер, 13 Червня, 2024

Через Хмельницький курсуватиме новий потяг

З вересня почне курсувати новий потяг сполученням «Харків-Трускавець». Він зупинятиметься також у Хмельницькому. Про графік руху потяга докладно розповість khmelnytskyi-future.

Новий потяг «Харків-Трускавець»

З наступного тижня розпочне роботу новий потяг, який робитиме зупинку у Хмельницькому. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Потяг почне курсувати з четверга, 10 вересня, за маршрутом «Харків-Трускавець». Відомо, що він також буде робити зупинки у Сумах, Києві, Вінниці, Тернополі та Львові.

Отже, потяг №21/22 «Харків-Трускавець» курсуватиме по парних числах, починаючи з десятого вересня. З Харкова він відправлятиметься о 20:15, а в Трускавці опиниться о 14:33. У Хмельницькому потяг зупиниться о 08:35. На пасажирів він очікуватиме протягом двох хвилин. 

У зворотному напрямку потяг почне курсувати з одинадцятого вересня, по непарних числах. З Трускавця він рушатиме о 16:00. У Харків транспортний засіб прибуде о 10:47. У Хмельницькому потяг опиниться о 22:00. Також очікуватиме на пасажирів протягом двох хвилин.

В «Укрзалізниці» повідомляють, що за цим розкладом потяг буде курсувати до 22 жовтня. Далі його графік руху буде змінено. Про це пасажирів обов’язково повідомлять.

Також відомо, що у складі нового потяга буде десять вагонів, з яких вісім купейних та два СВ.

Усі бажаючі вже можуть придбати квитки на потяг №21/22 «Харків-Трускавець». Це можна зробити за допомогою офіційного сайту «Укрзалізниці» або в залізничних касах.

Протиепідемічні заходи

Хмельничанам нагадують, що для посадки в поїзд потрібно обов’язково вдягати захисну маску, а також пройти вимірювання температури при вході на вокзал і при посадці до вагона. Пасажирам рекомендують регулярно користуватися антисептиками. В «Укрзалізниці» нагадують, що всі поїзди ретельно дезінфікують перед та після роботи. Пасажирів просять ретельно дотримуватися протиепідемічних заходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.