П’ятниця, 14 Червня, 2024

Через Хмельницький курсуватиме додатковий потяг у період зимових свят

На період зимових свят Укрзалізниця відновила рух потяга «Гуцульщина» №357/358 Київ – Рахів. Поїзд їздитиме кожного дня. Його маршрут пролягатиме через Хмельницький. Рух потяга буде відновлено з 18 грудня. Хмельничани вже мають змогу придбати квитки на цей потяг. Далі розповість детальніше khmelnytskyi-future.

Потяг «Гуцульщина»

Потяг «Гуцульщина» №357/358 Київ – Рахів відновить свою роботу з 18 грудня. В його складі дванадцять вагонів: один спальний, п’ять купейних та шість плацкартних вагонів. Потяг курсуватиме щодня.

Потяг «Гуцульщина», який курсуватиме у напрямку Рахова, буде робити зупинку у Хмельницькому о 19:54. На пасажирів він очікуватиме протягом 15 хвилин. Рухаючись у напрямку Києва, потяг зупинятиметься у Хмельницькому о 01:28. Він буде очікувати на пасажирів протягом 12 хвилин.

Крім Хмельницького, потяг зупинятиметься у Тернополі, Чорткові, Кіцмані, Чернівцях, Коломиї, Яремче, Ворохті та інших містах.

Хмельничани вже мають змогу придбати квитки на цей потяг.

Продаж чаю та кави у потягах

Додамо, що сьогодні, 1 грудня, Укрзалізниця, відновлює продаж чаю та кави у потягах. Нагадаємо, що під час карантину діяла заборона на продаж напоїв у вагонах. Пасажири неодноразово зверталися до Укрзалізниці з проханням повернути чай та каву. Тому було прийнято рішення продавати напої в одноразовому посуді, а саме у гофрованих стаканчиках, місткістю 250 мл. Вартість гарячих напоїв становитиме, як і раніше, 10 гривень. Оплатити таку послугу пасажири наразі зможуть лише при купівлі квитків на потяг в онлайн режимі.

Реакція соцмереж

Деякі користувачі соцмереж негативно ставляться до того, що напої продаватимуться в одноразових стаканчиках, адже вважають це зовсім не екологічним рішенням. Дописувачі кажуть, що варто пасажирам користуватися власними термочашками, щоб зменшити негативний вплив пластику на довкілля. Дехто проти одноразових стаканчиків і просить повернути фірмові склянки Укрзалізниці з металевими підставками. Також деякі дописувачі скаржаться на якість чаю та кави у потягах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.