Неділя, 21 Липня, 2024

Як оновили рекреаційний центр «Берег надії» на Хмельниччині

Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» знаходиться у селі Головчинці Летичівського району і вже готовий відкрити свої двері для відпочивальників. У зв’язку з карантинними обмеженнями у роботі соціального закладу відбулися певні зміни. Як оновили «Берег надії» дізнавався khmelnytskyi-future.

Колишній корпус дитячого табору «Чайка» став ще однією будівлею «Берегу надії». Нагадаємо, що минулого року відповідно до рішення Хмельницької міської ради корпус перейшов на баланс рекреаційного центру. Таким чином, протягом року в «Березі надії» матимуть змогу одночасно оздоровлюватися понад 80 хмельничан. Для відвідувачів закладу передбачено щоденні прогулянки на свіжому повітрі, лікувальні масажі та комплекс вправ лікувальної фізичної культури, які допоможуть оздоровитись. Під час перебування у Центрі діти відвідують творчі заняття, де вони можуть проявити свої вміння. Для забезпечення цікавого дозвілля відпочиваючих проводяться різноманітні екскурсії історичними куточками Летичівського району.

Оновлення рекреаційного центру «Берег надії»

Капітальний ремонт тут розпочали ще минулого року. У будівлі Центру двадцять шість кімнат, які призначені для проживання та тренінгів. Недавно у соціальному закладі завершили ремонтні роботи. Тепер тут створили комфортні та затишні умови для оздоровлення хмельничан. У Рекреаційному центрі підрядники утеплили фасад будівлі, повністю замінили та утеплили дахове перекриття основного та нового корпусів. Загальна вартість капітального ремонту становить 2,8 мільйона гривень.

У 2020 році у новому корпусі Центру встановлено 32 міжкімнатних дверей, поклеєно шпалери в кімнатах. У старому корпусі пофарбували стіни коридорів і кімнат.  

Також для Рекреаційного центру закупили 26 плазмових телевізорів. У кожній кімнаті соціального закладу встановили нові меблі та сучасний телевізор. Відвідувачі зможуть переглядати цікаві та пізнавальні телепрограми або фільми. Також придбали пилосмоки і праски, оновили посуд. Тепер діти та дорослі зможуть цікаво проводити дозвілля, граючи у гру LASER TAG. Для цього купили необхідне обладнання.

Крім того, належну увагу приділили благоустрою прилеглої території. Працівники Рекреаційного центру «Берег надії» висадили багато різноманітних квітів: троянд, ірисів, лілій. Крім того, посіяли чорнобривці, лаванду, багаторічні гвоздики, а також посадили яблуні. Відвідувачі Центру зможуть милуватися красою квітів та дерев, насолоджуватися природою та отримувати задоволення від прогулянок затишною територією Центру.

Для того, щоб у хмельничан була змога відпочивати у Рекреаційному центрі «Берег надії» не лише влітку, а й протягом року, тут утеплили фасад, покрівлю, а також вирішили побудувати на території Центру нову котельню. Відповідний тендер на виконання робіт вже відбувся. Переможцем став ПрАТ «Барський машинобудівний завод». Це означає, що вже у листопаді підрядна організація розпочне капітальне будівництво блочно-модульної котельні. Таке рішення є енергоощадним та енергоефективним. Завдяки цій котельні вдасться заощадити на опаленні. На будівництво сучасної котельні з міського бюджету виділено 1,4 млн. гривень. Підрядники планують завершити усі необхідні роботи до кінця цього року.

Нагадаємо, що минулого року на території Рекреаційного центру «Берег надії» побудували сучасний спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту. Також тут облаштували пандус. Завдяки цьому люди, які пересуваються на візочках та інші маломобільні групи населення, матимуть змогу без перешкод дістатися до стадіону та ігрових майданчиків. На це були виділені кошти з міського бюджету.

Рекреаційний центр «Берег надії»

Головна мета діяльності Рекреаційного центру «Берег надії» полягає у мобілізації, підсиленні ресурсів соціального, психологічного та фізичного розвитку сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами, шляхом створення умов для оздоровлення та змістовного відпочинку.

Хто може оздоровлюватися у «Березі надії»

Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» запрошує на безкоштовне оздоровлення:

 • учасників АТО/ООС та їх сім’ї,
 • дітей зі сходу, зокрема школярів із порідненого міста Старобільськ, що на Луганщині,
 • людей з інвалідністю,
 • переселенців

Послуги, які надає центр «Берег надії»

Рекреаційний центр «Берег надії» надає платні послуги по оздоровленню. Вартість одного дня перебування становить 354,08 гривень (станом на перше січня цього року).

Відвідувачам Центру пропонують проживання у комфортних кімнатах на двох, трьох або чотирьох осіб. Також передбачається чотириразове разове харчування, кисневі коктейлі та фіточаї. Крім того, відвідувачі Рекреаційного центру можуть відпочивати на природі, їздити на велосипеді, займатися у тренажерному залі. Також однією з послуг Центру є профілактичний масаж, що позитивне впливає на тонус організму. Загалом відвідувачі Центру мають змогу комфортно проводити дозвілля, проходити фізичну, психо-педагогічну, медичну, трудову та соціально-побутову реабілітацію.

У зв’язку з карантинними обмеженнями працівники та відвідувачі Центру повинні дотримуватися дистанції, одягати захисні маски, часто мити руки з милом, користуватися антисептиками.

Як хмельничанам отримати послуги в центрі «Берег надії»

Для отримання послуг Центру хмельничанам варто звернутись в Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, яке розташовано за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 56, кабінет 11.

Необхідні документи

 • заява встановленого зразка;
 • індивідуальна програма реабілітації; копія довідки МСЕК (ЛКК);
 • пільгове посвідчення;
 • довідка про потребу надання реабілітаційних послуг та супроводу (Форма 070/0, щоб було написано, що дійсно потребує супроводу, ПІП супроводу);
 • копія паспорта (1, 2, 11ст.) або свідоцтво про народження, ідентифікаційний код;
 • довідка про склад сім’ї;
 • довідка про доходи;
 • довідка від сімейного лікаря за 3 дні до початку заїзду.

Телефони для довідок: (067) 872-34-25, (096) 083-58-88.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.