Субота, 22 Червня, 2024

У місті Старокостянтинові створять новий парк

Напевно містянам будь-якого міста завжди замало зелених насаджень та зон відпочинку. Адже замість дерев на вулицях “ростуть”, як гриби після дощу, новобудови. Особливо, це стосується великих міст та обласних центрів. Хмельниччина – привабливий регіон для туристів, переселенців зі Сходу країни та пересічних українців. Саме тому деякі міста та невеликі містечка активно розвиваються в області. Невже приємних змін дочекалися і старокостянтинівці. Більше інформації дізнайтесь з khmelnytskyi-future.com.ua.

Два роки обіцяють жителям Старокостянтинова нову зону відпочинку

Громадські слухання щодо облагородження парку відбулися ще у 2018 році, а ще досі нічого не відбувається. Проте днями очільник Старокостянтинова Микола Мельничук зазначив, тривалий час можновладці вивчали ситуацію та враховували побажання містян і наголосив, що вже готовий проєкт парку. Мер міста на своїй сторінці у соціальних мережах навіть продемонстрував декілька світлин майбутньої зони відпочинку.  Проте старокостянтинівці неоднозначно оцінили майбутні зміни.  Деякі підтримали ініціативу та їм сподобався проєкт пару. Та є й такі, які розкритикували велику кількість постаментів, тротуарної плитки та відсутність дитячого майданчика. Крім того, користувачам соцмережі не сподобалось, що на світлинах зображено зовсім мало дерев та зелених насаджень.  

Парку бути!

Чи дослухаються керманичі міста Старокостянтинова до думки містян – невідомо. Проте відомо достеменно, що роботи по облаштуванню нового місця дозвілля відбудеться на початку 2021 року. 

А вам подобається проєкт парку у Старокостянтинові? Чекаємо на ваші коментарі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.