П’ятниця, 14 Червня, 2024

ProSushi – вишукані азійські страви

Ми завжди раді вітати Вас в своєму закладі. Ресторан ProSushi недавно відкрив свої двері в Хмельницьку для гостей та мешканців міста, які бажають скоштувати вишукані азійські страви. Також тут працює доставка суші Хмельницький та в райони околиці. Заклад знаходиться за адресою вул. С. Стрільців 6.

Це унікальний заклад з авторською та традиційною паназійською кухнею. Його меню складається з великого асортименту страв, які володіють відмінними смаковими якостями. В ньому змогли поєднатися давні традиції азійської кухні та традиції споживання дарів Чорного моря. Морепродукти, які використовуються для приготування їжі, поступають з Чорноморського регіону. Усі продукти якісні, свіжі, екологічні та безпечні для здоров’я. Їх поставкою займаються перевірені ліцензовані постачальники з бездоганною репутацією. Також вони проходять багаторівневу перевірку якості, як на етапі прийому, так і на етапі приготування.

Просуші володіє широким меню, зокрема великим розмаїттям перших страв та суші.

Наші суші користуються великим попитом, адже мають чудові смакові якості. Таких результатів ми досягнули завдяки старанням професійних сушистів, які використовують не тільки свої відмінні навики, але й користуються авторськими та традиційними рецептами. Також вони прискіпливо ставляться до процесу відбору та приготування рису, адже він являється центральним елементом ролів. його поєднують із традиційною японською заправкою та смаковитою начинкою. Саме так появляються бездоганні роли, які всім до смаку.

Що стосується перших страв, то тут слід виділити надзвичайно популярні тайські супи. Їх вишуканий смак полонив серця найбільш прискіпливих гурманів. Створюються вони на основі наваристого бульйону з домашньої курятини, який готується вісім годин! Супи пропонуються в асортименті вибору традиційної та авторської паназійської кухні. Також в них добавляють велике розмаїття приправ. Використовуються такі пікантних спеції як: галангал, кафіровий лайм, ліманграс, кокосове молоко та Том Ям. Ці інгредієнти виступають запорукою неперевершеного смаку.

Переваги ProSushi.

Меню з широким вибором страв.

Традиційна та авторська азійська кухня.

Завжди свіжі, екологічні та якісні продукти.

Смачні блюда з апетитною подачею.

Доступні ціни.

Доставка додому.

Раді вітати Вас в нашому ресторані, де Ви зможете скоштувати смачну та вишукану їжу,

насолодитися приємною атмосферою та чудовим сервісом й провести час з комфортом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.