Четвер, 13 Червня, 2024

Мешканці будинку на Озерній, біля якого стався зсув ґрунту, виступили проти нового будівництва

Мешканці будинку по вулиці Кармелюка, 4/2, де в серпні минулого року стався зсув ґрунту, просять заборонити будівництво поряд ще однієї черги. Далі розповість детальніше про це khmelnytskyi-future.

Нове будівництво біля будинку, де влітку 2020 року стався зсув грунту

Мешканці будинку по вулиці Кармелюка, 4/2, довідалися про старт будівництва четвертої секції житлового комплексу. Про це вони довідалися під час зборів від голови ОСББ. Хмельничани шоковані такою новиною та просто обурені цим, адже в серпні минулого року тут вже були проблеми з будівельними роботами і стався зсув ґрунту. Мешканці кажуть, що тут і так мало місця і їхній двір просто не витримає такого сусідства. Також відомо, що мешканці будинку по вулиці Кармелюка, 4/2, звернулися до міської влади та обґрунтували свою позицію і просять вирішити цю ситуацію, адже розміри земельної ділянки маленькі і території не вистачає на всіх. Про це повідомляє “Суспільне”.

Голова ОСББ Микола Козачук відмовився давати коментарі журналістам стосовно цієї ситуації.

Заступник міського голови Микола Ваврищук каже, що наразі Хмельницька міська рада працює над вирішенням цього питання. За його словами, можливо на цьому місці облаштують зелену зону відпочинку.

На наступну сесію йде затвердження і передача цієї ділянки в комунальне підприємство по зеленому господарству”, – пояснив заступник міського голови Микола Ваврищук

Зсув ґрунту біля будинку на Озерній

Нагадаємо, що 19 серпня 2020 року, стався зсув ґрунту біля житлового будинку по вулиці Кармелюка, 4/2. Мешканці будинку прокинулися від сильного шуму та були дуже налякані. На місце події того ж дня прибули правоохоронці, працівники ДСНС. Також з мешканцями будинку по вулиці Кармелюка зустрівся міський голова Олександр Симчишин. Відповідно до попередніх висновків комісії, загрози руйнування будинку по вулиці Кармелюка, 4/2, немає. Життю та здоров’ю мешканців нічого не загрожує. Мешканці звинувачують в усьому діяльність будівельної компанії, яка неподалік зводить ще один багатоповерховий будинок.

Фото – Суспільне

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.