Субота, 22 Червня, 2024

Упорядкуйте речі в авто за допомогою органайзера в багажник

Найчастіше багажний відсік автомобіля досить місткий, але саме ця особливість і сприяє тому, що власник автомобіля нерідко бере з собою велику кількість речей абсолютно різного розміру. В результаті вони безцільно лежать в багажнику, рухаються під час руху машини, а в деяких випадках можуть пошкодити внутрішню частину багажного відсіку. Більш того, багатьох людей дратує безлад в багажнику, адже коли виникає необхідність швидко знайти який-небудь об’єкт, цей процес займає чимало часу. Звичайно ж, подібне до душі далеко не всім.

Органайзер сприяє кращій організації речей

Спеціально для шанувальників порядку і ергономічного використання наявного простору був придуманий органайзер багажника в машину. Даний об’єкт користується чималою популярністю ще й завдяки тому, що він:

  • з легкістю складається і розкладається;
  • здатний вміщати безліч речей практично будь-яких габаритів;
  • має кілька відділень, дозволяючи повноцінно розсортувати предмети і з легкістю знайти необхідні пристосування;
  • доповнений невеликими кишеньками для дрібних речей, дозволяючи їм залишатися в одній локації навіть під час активного руху автомобіля;
  • з легкістю вилучається з багажника;
  • займає мінімум місця;
  • виготовляється з міцного матеріалу, який витримує не тільки вагові навантаження, але і температурні перепади;
  • легко очищається в разі необхідності за допомогою звичайної вологої ганчірки або неагресивних хімічних засобів.

Особливості вибору

Перш ніж купити згаданий аксесуар, необхідно відразу подумати про ті об’єкти, які будуть розміщуватися в записнику. Для великих пристосувань необхідні відповідні аксесуари. Розміри також залежать від модифікацій автомобіля, оскільки для багажників хетчбеків підійдуть компактні варіанти довжиною в 50 см, так тоді як для великих машин з кузовом типу «універсал» актуальні варіанти довжиною до 100 см.

Рекомендується також визначитися з кількістю відділень і матеріалом виготовлення. На сайті Sotra.ua представлена ​​велика різноманітність органайзеров від виробника Сотра. Компанія пропонує моделі як обсягом в 25 л, так і в 42 л. Абсолютно всі вироби супроводжуються голландським ворсом і італійською фурнітурою. Внутрішня поверхня повноцінно захищена від негативного впливу бензину і масла. З боків є міцні ручки, які витримують навантаження і не будуть деформуватися під впливом механічних або ж температурних факторів. Наявність кріплення-ременя гарантує, що весь вміст залишиться на своєму місці незалежно від ситуації. Зазначені аксесуари можна з легкістю очищати з використанням пилососа або звичайної щітки. Багато варіантів універсальні, тому чудово підійдуть для будь-якого автомобіля.

Sotra.ua – це надійний постачальник якісних автомобільних аксесуарів
Магазин користується неймовірним попитом серед автомобілістів, оскільки компанія робить акцент на якості і пропонує до придбання тільки оригінальні продукти. Вона не перший рік займається поставкою спеціалізованих аксесуарів, тому кожен бажаючий може купити не тільки органайзери, а й поперечки, рейлінги, кошики та бокси, кріплення для велосипедів і спортивного спорядження, а також рюкзаки, чохли, килимки і велосипеди.

Всі товари супроводжуються гарантією. Безкоштовна доставка здійснюється як по Києву, так і по всій країні. Перед відправкою продукція ретельно перевіряється на наявність яких-небудь дефектів і при відсутності неприємних моментів надійно упаковується і відправляється покупцеві. Оплатити придбання можна готівкою і безготівковим способом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.