П’ятниця, 14 Червня, 2024

У Хмельницькому з’явиться парк динозаврів

Місто Хмельницький з кожним роком стає все цікавішим для хмельничан та туристів. І ось днями у соціальних мережах з’явилися світлини фігур динозаврів, які встановлюють у дендропарку, що розташований у мікрорайоні Виставка. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

Парк відкриють через два тижні

Жодної офіційної інформації поки що не має. Проте у соціальних мережах ми знайшли публікацію, що відкриття Динопарку відбудеться орієнтовно через два тижні. Але працювати локація буде всього два місяці. 

До речі, на сайті місцевих петицій навіть було опубліковано звернення хмельничанина, який просив місцеву владу встановити парк динозаврів для залучення більшої кількості туристів.

Нагадаємо, що ця частина міста стає дедалі цікавішою для хмельничан та гостей міста. До Дня Державного прапору був встановлений найбільший флагшток та стяг, який обійшовся обласному бюджету близько 5 мільйонів гривень. Ну, а наприкінці серпня, відбулося довгоочікуване відкриття MacDonald’s, у який досі без черг не попасти.

Динопарки з’являються по всій Україні

Декілька років тому Динопарки можна було побачити лише у Прикарпатті — у селі Поляниця Івано-Франківської області. Це був перший парк динозаврів в Україні. Проте поступово локації почали встановлювати і в інших містах: Вінниця, Харків, Дніпро, Київ тощо. До речі, в столиці Динопарк відкрили навесні 2021 року, проте своїми масштабами парк динозаврів перевершив всіх конкурентів. Локація розташована на території близько 1.5 гектари. І відвідувачі мають змогу побачити більше ста динозаврів.

Як вам новина щодо облаштування Динопарку? Чи плануєте відвідати цю туристичну локацію? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.