Четвер, 23 Травня, 2024

У Хмельницькому чотири будинки повністю відключені від газу

У Хмельницькому повністю відключили від газу чотири будинки. Ще у двох багатоповерхівках відсутнє газопостачання на стояках. Далі розповість детальніше про це khmelnytskyi-future.

Нагадаємо, що у Хмельницькому проводилися перевірки димовентиляційних систем. У деяких будинках було виявлено ряд порушень, тому мешканцям відключили газ. Без блакитного палива залишилися жителі будинку на вулиці Кам’янецькій, 65.

Головний інженер “Хмельницькгазу” Олександр Лоб наголосив під час брифінгу у міській раді, що газ хмельничанам поступово вмикають. Це відбувається після того, як власники квартир усунули порушення. Перші два газові стояки у будинку на вулиці Зарічанській, 6/3, увімкнули. Майже два тижні мешканці були без газопостачання. У квартирах першого під’їзду порушення усунули та зробили нову схему каналів. Після цього працівники “Хмельницькгазу” відновили газопостачання у цьому будинку. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Додамо, що перевірки димовентиляційних шахт у Хмельницькому проводили і раніше, близько двох разів на рік. Однак після жахливої трагедії, яка сталася у будинку на вулиці Кам’янецькій, 67, заходи стали жорсткішими. Нагадаємо, що внаслідок отруєння чадним газом померли двоє братів – Максим та Даня. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 115 Кримінального кодексу України.

Перевірки проводяться після оголошень на будівлях, за графіком, погодженим з управляючою компанією. Однак комунальники не встигають впоратися з усіма обсягами порушень, оскільки наразі у Хмельницькому працює лише три аварійні бригади.

Якщо під час перевірок газівники виявляють порушення, то у такому будинку відключають газопостачання. Його відновлюють тоді, коли мешканці усунули недоліки.

Нагадаємо, що минулого тижня працівники “Хмельницькгазу” виявили 5 витоків газу у місті. Їх вчасно усунули завдяки оперативній роботі аварійно-диспетчерської служби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.