Субота, 22 Червня, 2024

У Хмельницькому побудують новий громадський туалет

В обласному центрі будують нову громадську вбиральню. Туалет буде знаходитися у парку імені Чекмана. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua.

У парку імені Чекмана люблять відпочивати хмельничани

Днями хмельничани у парку імені Чекмана побачили бетону конструкцію. Це майбутня громадська вбиральня, проте які блага цивілізації будуть в будівлі поки що невідомо. Хмельничани лише можуть здогадуватися та коментувати новину у соціальних мережах. Також невідомо чи вбиральня буде платною чи безкоштовною. 

Потрібно зазначити, що рішення побудувати новий сучасний туалет в парку імені Чекмана правильне. Адже парк поблизу річки Південний Буг — одне з улюблених місць відпочинку багатьох хмельничан. Особливої популярності локація набула після встановлення в парку масштабного дитячого майданчика. 

Нагадаємо, що декілька років тому у парку імені Шевченка було реконструйовано громадський туалет. З міського бюджету на ремонт туалету виділили понад 2.5 мільйони гривень. Громадська вбиральня вважається інклюзивною, адже крім жіночих та чоловічих кабінок тут знаходиться кімната матері та дитини. Є пеленальний столик та бойлер з гарячою водою. Тому матусі з дітьми, які гуляють центром міста, можуть скористатися громадським туалетом.

Проте влада міста вирішила стягувати плату за користування громадською вбиральнею у парку імені Шевченка. Це обурило деяких хмельничан, адже об’єкт був відремонтований за кошти платників податків. На сайті місцевих петицій хмельничанин навіть створив звернення аби скасувати плату за користування міськими вбиральнями. 

Чи вистачає в обласному центрі громадських туалетів? І чи потрібно встановлювати плату за їх використання? Пишіть свої відповіді у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.