Субота, 22 Червня, 2024

Декілька автобусних рейсів скасували на Хмельниччині

Як повідомили на автовокзалі №1 м.Хмельницького, деякі автобусні рейси, що перетинають межі областей, відмінили. Про автобуси, які зараз не курсують можна дізнатися з інформаційного табло вокзалу, пише khmelnytskyi-future.com.ua. На маршрут не виїхали ще кілька рейсів, крім вказаних на табло, повідомив “Суспільному” Микола Головатий, який є головою правління Подільської регіональної громадської організації “Подільська асоціація автомобільних перевізників”.

Які рейси відмінили 

Стало відомо, що відмінено такі рейси: 

 1. З Вінниці на Яремче.
 2. З Хмельницького на Чернівці. 
 3. З Кам’янець–Подільського на Нововолинськ.
 4. З Чемеровець на Вінницю.
 5. З Хмельницького на Тернопіль.
 6. З Кам’янець-Подільського на Рівне.
 7. З Нетішина на Тульчин. 
 8. З Хмельницького на Бучач.
 9. З Хмельницького на Житомир.

Причина відміни рейсів 

Ситуацію прокоментував Микола Головатий. За його словами, вплив на роботу перевізників чинить постанова кабміну, яка обмежує регулярні перевезення між областями. Водій та пасажири повинні мати негативний ПЛР-тест або сертифікат про щеплення від коронавірусу. При цьому законодавство не врегульовує процедуру перевірки цих документів водіями. Вони мають перевіряти наявність довідок та сертифікатів у людей, та не уповноважені це робити. Та водії досягли перенесення відповідальності з себе на пасажирів, якщо у останніх немає документів про вакцинацію чи ПЛР-тестів. Пасажиропотік значно зменшився, у деяких пасажирів немає необхідних документів. 

На автовокзалі №1 відмовились вказати причину і число відмінених рейсів. Вони послалися на Товариство з обмеженою відповідальністю “Хмельницьктранс”, але й там нічого не пояснили. 

Зміни у маршрутах 

Частина автобусних рейсів переведена на маршрути в межах області, інші ж частково відмінили або перевели на відправлення 1 раз на 2-3 дні. Це рейси:

 • з Чемеровець на Кам’янець-Подільський (через Тернопіль),
 • з Хмельницького на Івано-Франківськ,
 • з Чемеровець на Вінницю,
 • з Хмельницького на Луцьк,
 • з Чемеровець на Київ (через Хмельницький).

Такі нововведення призвели до збільшення нелегальних перевізників. 

Водії автобусів, які їдуть за кордон, відповідають, що у них не виникає жодних проблем. Люди завчасно попереджені про необхідність сертифікатів. А для водіїв вакцинація є обов’язковою умовою роботи. 

Пасажири та перенесення рейсів

Люди, які користуються послугами автовокзалу №1, розповіли про те, що рейси, на які вони купляли квитки, перенесли. 

Хмельничанин Сергій Марук хотів поїхати у гості до Тернополя. Та його рейс перенесли без пояснення причини. Юнак мав виїхати з Хмельницького о 10.50, натомість виїде о 13.00.

Оксана Доленкова намагається дістатися до Хмільника. Каже, що купила квиток ще вчора, та рейс було відмінено. Щоправда, витрачені на квиток гроші повернули. Тоді жінка придбала квиток на інший час. Вона мала виїхати о 7.30, та рейса не було, причин цього не пояснили. Оксана Доленкова додала, що чула, нібито сьогодні відмінили багато рейсів. Отже, люди, яким треба їхати у інше місто, змушені по декілька годин сидіти на вокзалі, чекаючи наступного автобусу. 

Дізнатися, чи виходить на маршрут той чи інший автобус, можна за посиланням ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ табло автовокзалу: оперативна інформація автовокзалу (автостанції) про розклад руху автобусів та його зміни, наявність вільних місць.в автобусах (bus.com.ua).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.